וואו קוסמטיקס

כתובת:הקישון 6 יבנה

המותג WOW נוסד בשנת 2005 במטרה להפגיש את הצרכן עם מוצרי קוסמטיקה 
איכותיים במחירים שווים לכל נפש.

מגוון המוצרים הרחב שלנו באיפור, בישום, אקססורייז וטיפוח הפנים, 
הגוף והשיער מתאים לכל אישה ולכל תקציב.
נציגי שירות קשובים יוודאו שתקבלי בדיוק מה שאת צריכה עבור המחיר הטוב ביותר. 
ליין המוצרים הייחודי של וואו קוסמטיקה מתאים לכל קבוצת גיל ומעוצב לספק צרכים קוסמטיים שונים.
אנו מעדכנים באופן שוטף את מגוון המוצרים על מנת שתמיד נשאר מעודכנים בצו האופנה האחרון 
ובפיתוחים בריאותיים.


תיוגים:
ואו, wow חנות איפור ביבנה, איפור איכותי איפור בזול ביבנה, מחיר מהיצרן לצרכן, איפור, בשמים, בישום,
אקססוריז ביבנה
צבעי שיער, קרם גוף, מוצרים לציפורניים ביבנה, פצירות, מדבקות לציפורניים מוצרי טיפוח פנים, לק ג׳ל,
איפור איכותי מברשות שיער מוצרי טיפוח השיער, קניון ג׳י, גומיות לשיער, סיכות לשיער, מוצרי שיער,

אודותינו

מותג וואו קוסמטיקה נוסד ב-2005 במטרה להפגיש את הצרכן עם מוצרי קוסמטיקה איכותיים במחירים שווים לכל כיס.

המותג וואו הופץ במהירות ותוך זמן קצר הפך למותג הקוסמטיקה עם מספר החנויות הגדול ביותר בישראל. ללא תקציב פרסומי הפך המותג למוכר לכל תוך יצירת שינוי אמיתי בעולם הקוסמטיקה.
ההצלחה בשוק הישראלי הביא דרישה משווקים אחרים מעבר לים. כיום מוצרי וואו קוסמטיקה נמצאים במאות חנויות קוסמטיקה ברחבי העולם.
בבואך לכל חנות וואו תמצאי מוצרי קוסמטיקה ויופי איכותיים, נותני שירות המחכים לייעץ לך וחנויות מעוצבות בקפידה היוצרים חווית קניה נעימה ונוחה.

המגוון המוצרים הרחב שלנו באיפור, בישום, אקססורייז וטיפוח פנים, גוף ושיער מתאים לכל אישה ולכל תקציב. נציגי שירות קשובים יוודאו שתקבלי בדיוק מה שאת צריכה עבור המחיר הטוב ביותר. ליין המוצרים הייחודי של וואו קוסמטיקה מתאים לכל קבוצת גיל ומעוצב לספק צרכים קוסמטיים שונים.
אנו מעדכנים באופן שוטף את מגוון המוצרים על מנת שתמיד נשאר מעודכנים בצו האופנה האחרון ובפיתוחים בריאותיים.
כל המוצרים הנמכרים בחנויות וואו קוסמטיקה מיוצרים בסטנדרטי איכות גבוהים, הינם בטוחים לשימוש ומאושרים על ידי משרד הבריאות של מדינת ישראל ועומדים בתקן האירופאי לקוסמטיקה  1223/2009/EC. 

 

  • 001
  • 002
  • 003
  • 004

 

החנויות הממותגות ברחבי העולם מעוצבות באופן זהה אחת לשנייה. החנויות מעוצבות עם הקפדה על נגישות והרמוניה אשר יחד עם שימת דגש על שרות טוב, מעניקים ללקוחות חווית קנייה נעימה וקלה.
וואו קוסמטיקה שמת דגש חשוב לשמירה על סטנדרטים גבוהים, הן ברמת המוצרים והן באיכות השרות אשר להם הצהרנו להעניק ללקוחותינו.
וואו קוסמטיקה עושה את כל המאמצים כדי להביא לחנויות את המוצרים החדישים ביותר באיכות מרבית ובמגוון הקיים בשוק, דרך התעדכנות מתמדת בצעקה האחרונה בעולם האופנה ותוך שימרה על שרות מהימן ללקוחותיה בעדיפות ראשונה.

כחלק מחזון ליצירת חווית קנייה טובה, וואו קוסמטיקה משלבת עידוד קבלת פידבקים מלקוחותיה, ספקיה ונציגי המכירות באפן שוטף בכל רחבי העולם. שיטת תקשורת דו צדדית זו אפשרה את הרחבת מגוון ליין המוצרים ושיפרה את השירות האישי. שיח ישיר בין עובדי החברה, שירות ישיר ושאלוני שביעות רצון הלקוחות הן רק חלק מהדרכים בהם וואו קוסמטיקה מקשיבה ולומדת מהמדריכים הטובים ביותר שלה, לקוחותיה.