"כל אחד יכול לתקשר" האומנם?ברמה הפוטנציאלית, לכולנו יש את היכולת לתקשר. הרי שאם אנו מאמינים שיש הדרכה בעולם שלנו, אנו יודעים כי לכל אחד ואחת "מלאכים שומרים" שמלווים אותו מיום היוולדו.
את זה רובנו מרגישים.

.

מלאכים אלו הם בפועל המדרכים האישים שלנו, אך האם אנו יודעים שההדרכות שלנו מעבירים לנו מסרים באופן קבוע?

הדרכות שלנו נבראו, וכשמן כן הן , בכדי להדריך אותנו, להכווין אותנו וגם כדי לשמור עלינו ובכך, הן מעבירות לנו מסרים באופן קבע ומנסות להדריך אותנו בכל צומת בחיינו.

אולם לא כולנו פתוחים לשמוע אותם, ולא משום שזה אינו אפשרי, אלא משום שלא כולנו למדנו את הכלים להתבוננות ולקליטה של המסרים שנשלחים אלינו.

האמת היא, שכל שאנו צריכים על מנת לקלוט את המסרים שנשלחים אלינו על ידי ההדרכות שלנו הוא תשומת לב לדברים הקטנים שיחדיו הופכים לצירופי המקרים או ל"סינכרוניות" כפי שקרה לה הפסיכולוג קרל יונג.

אז מה הם הסינכרוניות ואך יכולים להגיע המסרים מההדרכות שלנו?

  1. צירופי מקרים "רנדומלים" - אותם הרגעים שמשאירים אותנו בתחושה של "וואו", או "אני לא מאמינה" "בדיוק חשבתי על.." אשר אנו חווים כשהצירוף מקרים מתרחש. אותו הרגע הזה שאנו במחשבה על משהו ופשוט מישהו או משהו מופיע לפנינו בדיוק עם אותו נושא ותשובה לשאלה.

  2. שירים ברדיו - כשאנו עסוקים במחשבה על דבר מה שמפריע לנו ובדיוק ישנו שיר שמנגן לו ברדיו ונותן לנו את הפתרון או מסר לאותו הדבר בדיוק.
  3. צמרמורת - בטח קרה לכם שאתם מדברים על משהו שמלהיב אתכם או שאתם חושבים עליו וצמרמורת עוברת בגופכם, זהו סימן של ההדרכות שאתם בכיוון הנכון.
  4. מספרים עוקבים הוא בשמם המקצועי מספרי מלאכים צירופי מספרים כשאנו פוגשים במספרים שנדמה שפשוט עוקבים אחרינו לכל מקום.

  5. חלומות - אחת הדרכים הנפוצות ביותר לקבלת מסרים ובעיקר כי זהו זמן בו המוח שלנו "רדום" ואנו פתוחים יותר בקלות לשמוע את אשר ההדרכות רוצות להעביר.

ישנם עוד המון דרכים לקבלת מסרים על ידי ההדרכות, הדבר החשוב הוא פשוט להיות במודעות לכך שאנו מוכוונים בכל רגע נתון.

עצם ההתמקדות בכך מגדילה את הנוכחות של המסרים בחיינו.

שהרי כל דבר בו אנו מתמקדים גדל

 

נכתב על ידי יעל ניסים, מייסדת המכון ללימודי רוחניות מורה לקורסי פאראפסיכולוגיה ותקשור. 

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה