פסטיבל כרמיאל שהתקיים בימים שלישי עד חמישי השבוע הינו פסטיבל המחולות הגדול בישראל, במהלכו משתתפות הלהקות הטובות ביותר בארץ ובעולם. תלמידי הלהקות הבוגרות לקחו חלק במצעד הפתיחה ומופעי הפתיחה והנעילה. כמו-כן השתתפו בתחרות המחול העכשווי עם הריקוד "למה זה מגיע לנו", ובתחרות למחול ישראלי עכשווי עם הריקוד "ליל גליל" בכוריאוגרפיה של עומר ירדני. שני הריקודים קצרו אינספור שבחים והביצועים על הבמה היו מרשימים, צבעוניים ומקצועיים. כמו כן השתתפו הלהקות הצעירות במופע "ירוק תוסס" עם הריקוד "בת צורים" בכוריאוגרפיה של ירדני, "ירוק תוסס" הינו מופע הילדים הגדול ביותר בכרמיאל. גם שם גרפו התלמידים שלל מחמאות על הביצוע המרשים והפגנת היכולות הטכניות הגבוהות לגילם הצעיר. השנה "אור למחול" הוזמן לשתף פעולה עם להקה מהודו שהגיעה במיוחד להופיע בפסטיבל כרמיאל. רקדניות הלהקה ההודית הגיעו ליבנה כדי ללמד את התלמידים את הכוריאוגרפיה ויחד עלו למופע מרהיב במופע הנעילה. במופע המשותף צפו אנשי שגרירות הודו בישראל והביעו את הערכתם והתפלאותם הרבה משיתוף הפעולה המדהים שנרקם. "אור למחול" מציב את יבנה כעיר שמעודדת מחול איכותי ומקצועי, אין ספק כי "אור למחול" נמנה בין בתי הספר לריקוד הטובים ביותר בארץ.

מנהלת בית הספר "אור למחול", רינת שצ'רב-דדון, מספרת כי התלמידים ייצגו את העיר בגאווה רבה והביאו כבוד רב לעיר יבנה, ההכנות לפסטיבל אינן קלות וכרוכות בהמון שעות של חזרות והכנה, וכי ללא ספק התלמידים הפגינו מחויבות גדולה והגיעו לפסטיבל מוכנים וערוכים. רינת הודתה לעומר ירדני, כוריאוגרף הלהקה למחול ישראלי על עבודת הכנה מצוינת, ליווי לאורך הפסטיבל ויצירת כוריאוגרפיות מדהימות שהדהימו את כל מי שצפה. תודה לצוות המורים הנפלא שעובד עם התלמידים לאורך כל השנה ומביא אותם לתוצאות גבוהות וביצועים ברמה מקצועית מאוד. כמו כן תודה לכל מי שליווה ותמך לכל אורך התהליך, לכל ההורים שתומכים, מעודדים, מלווים ומפרגנים.  

השיאים וההישגים אליו הגיע בית הספר למחול בשנים האחרונות אינו מותיר לנו, אלא לברך על העשייה והייצוג של העיר בתוך העיר ומחוצה לה. "אור למחול" המונה כ- 700 תלמידים ממשיך בפעילות וקולט אליו לשנה החדשה עשרות תלמידים חדשים במסגרות הפעילות השונות החל מילדים ועד מבוגרים. 

אנו מאחלים ל"אור למחול" בהצלחה בפסטיבל "אשדודאנס" שמתקיים בעיר אשדוד בין התאריכים 9-11.7 ומזמינים את תושבי יבנה להגיע וליהנות מפסטיבל איכותי שבו נזכה שוב לראות את העיר יבנה ותלמידי "אור למחול" על הבמות המקצועיות ביותר בארץ!