צילום באדיבות עיריית יבנה

במפגש שנערך במרכז ליפקין-שחק במעמד ראש העיר, צבי גוב-ארי, מ"מ וסגן ראש העיר, ד"ר אהוד ויצמן, מנכ"ל העירייה, דוד שטרית, בכירי העירייה ועובדי האגף לשירותים חברתיים ציינו חבריה את מסירותה ומקצועיותה של אוחנה שהחלה את עבודתה בעירייה בשנת 1988. ראש העיר, צבי גוב-ארי שיבח במילים חמות את אוחנה ואמר כי הצליחה להטביע חותם ולסייע לרבים מתושבי העיר שהיו זקוקים לכך. "בעשייתך המקצועית היית משענת לרבים בזכות אישיותך המיוחדת ודאגתך האמיתית לאוכלוסיות הנזקקות. את פועלך למען האחרים לא ניתן יהיה לשכוח שכן הצלחת לסייע ולתת מזור לרבים מתושבי העיר. ארצה לאחל לך כי תקומי מחר עם שיר חדש בלב והמשיכי ליצור ולהגשים. בכל אשר תלכי זכרי תמיד כי אנחנו כאן נהיה לך לבית".

מנהלת האגף החדשה, שירה רייניץ ציינה את התרשמותה הטובה וקבלת הפנים החמה לה זכתה מאוחנה ואת הסיוע בכניסתה לתפקיד החדש.

יו"ר הוועד, ציון בן-לולו ציין כי אוחנה פעלה במסירות למען קידום זכויות עובדי האגף, בירך ואיחל לה הצלחה בדרכה החדשה.

צילום באדיבות עיריית יבנה

עובדות האגף, צילה שליטא ואורלי בן-אבו בירכו את אוחנה בשם כלל העובדים, הודו לה על השנים המשותפות והארוכות יחד ואיחלו לה כי גם בפרישתה לגמלאות תמשיך להגשים את מאווייה. "לאורך כל השנים פעלת באופן מקצועי, ישר ובמסירות אין קץ והיוות עבור כולנו מודל לחיקוי ודוגמא אישית. המשיכי להגשים חלומות, להתפתח ולהינות מחיק המשפחה".  

צביה אוחנה התקשתה להסתיר את התרגשותה ובמילים חמות הודתה לעשרות העובדים שהיו חלק מחייה במרוצת השנים. אוחנה הודתה לראש העיר על השותפות, התמיכה והסיוע המתמשך ורב-השנים שהעניק לאגף ועל החשיבות שהוא רואה בשירותים החברתיים המוענקים לתושבי העיר. אוחנה אמרה כי יבנה היתה לה לבית וכי זכתה לעבוד עם צוות נפלא של אנשים מסורים האוהבים את מלאכתם ורואים בה שליחות של ממש. "במהלך השנים טיפלנו במצוקות, צלחנו אתגרים וניסינו להקל, לשפר ולתת תקווה ללקוחות האגף ולכל פונה. אני מאחלת למחליפתי הצלחה רבה ומודה לכולכם על הדרך המשותפת ושיתוף הפעולה", סיכמה אוחנה.