מרכז הצעירים בעין הרחפן. צילום: חן כליפה-לוי, צילומי אוויר

עיריית יבנה מתרגשת לבשר על ההכנות האחרונות לפתיחת 'מרכז צעירים-יבנה' ברחוב הפטל - המקום שייתן מענה לתושבי העיר בני 21 עד 40, חיילים משוחררים, צעירים לפני לימודים אקדמאים, סטודנטים, חבר'ה בתחילת דרכם המקצועית, זוגות צעירים, הורים צעירים, ועוד

בינתיים מוזמנים להכיר את אביטל אמיגה (38) שנבחרה לנהל את המרכז, בעלת תואר ראשון בחינוך, נשואה+2, מביאה עמה ניסיון ניהולי, חדשנות, ברק בעיניים ותשוקה לעשייה קהילתית.

מרכז הצעירים אשר הוקם ביוזמתו של ראש עיריית יבנה עתיד להוות כתובת לכל צעירי יבנה. המרכז ישמש בית למפגשים וחיבורים, יוכל לשמש כמרחב עבודה ולימודים חדשני וצעיר, כמקור לייעוץ והכוונה להשכלה גבוהה ולקורסים קדם-אקדמיים כגון פסיכומטרי, פיתוח תעסוקה וקריירה, הרצאות בתחום הפיננסי, יעוץ והרצאות בנושא הורות צעירה, תרבות ופנאי, הכוונה לחיילים משוחררים, הרצאות וסדנאות להעצמה והעלאת המוטיבציה.

ראש העיר, צבי גוב-ארי: "מרכז הצעירים הוקם כחלק משאיפתנו להעניק לצעירי העיר סל שירותים נרחב בתחומים מגוונים, ומתוך ראייה כי הצעירים מהווים גורם חיוני לשגשוגה של העיר. נספק סיוע וייעוץ במגוון תחומים אישיים ומשפחתיים ונאפשר לצעירים לממש את הפוטנציאל הטמון בהם, תוך שימת דגש על פיתוח אישי וחברתי, מעורבות קהילתית ומחוייבות לעיר".

חבר המועצה אלי מזוז ציין: "אחרי עבודה והשקעה רבה, בניית 'מרכז הצעירים' בעיר מתקרבת לסיומה. זכינו באביטל המדהימה שתנהל את המרכז וכבר החלה את עבודתה בחודש מארס. תודתי לראש העיר צבי גוב-ארי ולכל הנוגעים בדבר, על ההשקעה הרבה בדור הצעיר. אני שמח להיות שותף בהנהלת העיר הרואה לנגד עיניה את החינוך, את הנוער ואת הדור הצעיר.

כמי שנבחר בתחילת דרכו ברשימת הצעירים למועצה, והעלה נושאים רבים לקידום בתחום וביניהם גם נושא זה, זהו סוג של סגירת מעגל".

מוזמנים לקחת חלק במרכז הצעירים >> http://bit.ly/2PySFZG