צילום ארכיון

                                                                                                גיא יארניצקי, יו"ר הנהגת ההורים העירונית יבנה מיום הקמתה, ממייסדי הנהגת ההורים העירונית והארצית, הודיע לחברי ההנהגה העירונית על סיום כהונתו בתפקיד היו"ר.

בכך מימש את הכרזתו בשנה שעברה כי תהא זו שנת פעילותו האחרונה בתפקיד איתו הוא כל-כך מזוהה.

בתחילת השנה הצהירו גיא וחברי הנהגת ההורים העירונית על שלוש מטרות עיקריות: 1. השלמת צירוף יושבי ויושבות ראש הנהגות כל בתי הספר בעיר להנהגה העירונית; 2. הקמת נציגות עירונית מוסדרת ונבחרת להורי גני הילדים בעיר, כחלק מהנהגת ההורים העירונית; 3. הקמת 'קהילה תומכת' עם נציגות מוסדרת להורים לילדי החינוך המיוחד (לפי קשת הצרכים השונים), כחלק מהנהגת ההורים העירונית.

יארניצקי: "עם סיום שנה"ל תשע"ט עמדנו במטרות אותן הצבנו לעצמנו ובכך למעשה הושלמה בנייתה של הנהגת הורים יציגה ומשמעותית בעירנו. כמי שהיה שם, לפני שבע שנים, עם קבוצת יושבי-ראש נחושים ממספר בתי-ספר בעיר, חברים טובים שלא מפסיקים לתרום למען ילדינו כל אחד במחוזותיו - אני יכול לאמר בגאווה כי יש כאן ביבנה היום הנהגת הורים גדולה ורצינית המבטאת ייצוג משמעותי ונכון עבור כלל ההורים והילדים בעירנו.

"ההחלטה לסיים את תפקידי מאוד לא פשוטה, למרות שתמיד האמנתי שבכדי לשנות, לשפר ולעשות טוב לא צריך שום תפקיד או 'טייטל'. פשוט צריך לעשות. יחד עם זאת, אני מאמין בכל לבי שהתינוק הזה כבר יכול וצריך לצעוד קדימה.

"אין לי ספק שהצוות הקיים - צוות שלא מונע ממשחקי אגו ואינטרסים אלא קבוצה איכותית המשקיעה משאבי זמן, משאבים אישיים וערימות של רצון טוב למען ההורים והילדים בעיר - יעשה עבודה מעולה. מדובר באנשים שרובם המוחלט נמצא בתפקידי התנדבות כפויי טובה, ופועל ועושה המון - במינימום רעש ובמינימום קרדיט.

"החברות והחברים שרכשתי לאורך השנים מהווים מרקם מדהים של חברויות לחיים. אני יכול רק להודות על הזכות הגדולה להיות אבא לארבעת ילדיי המדהימים, שהקנו לי, בין השאר, גם את הזכות לקחת חלק ולעשות ככל יכולתי על-מנת לסייע, לשפר ולעשות טוב יותר - מרמת הילד וההורה הפרטי, ועד רמת מערכות החינוך שלנו בעיר ובמדינה".

בתחילת השבוע כינס יארניצקי את הנהגת ההורים העירונית לישיבה בה נבחר פה אחד רונן יעקב (יו"ר הנהגת ההורים של ביה"ס למדעים ע"ש ח.נ. ביאליק) לתפקיד יו"ר הנהגת ההורים העירונית-יבנה.

רונן יעקב: "בשם חברי הנהגת ההורים העירונית ובשם הילדים וההורים בעירנו אני רוצה להודות לגיא על כל העשייה הנפלאה בקידום האינטרסים של הילדים שלנו - בהנהגה העירונית הקרובה לכולנו, וגם בהנהגה הארצית.

"ייסדת מוסד חשוב לעיר ואני מקווה מאוד שאוכל להיות הנציג הראוי שלנו שיעמוד מול כל הגורמים הדרושים בכדי לסייע ולהביא לקידום האינטרסים של הילדים בעיר. אני מודה לחברי הנהגת ההורים העירונית על התמיכה ומאחל לילדי העיר המשך חופשה נעימה ובטוחה".