.

לארבעה מבין שבעת המקומות הראשונים ברשימה נולדו ילדים במהלך השבועות האחרונים: רועי גבאי, יו"ר הרשימה ומועמד לראשות העיר, רם שרון, ענבל סטביצקי הוכמן ודוד שחר. "כאשר אנשים בוחרים להיכנס לעשייה ציבורית ולמירוץ לבחירות, במהלכה של תקופה של הרחבת המשפחה, ניתן לראות בכך מצד אחד הקרבה משמעותית למען העיר ומצד שני פעילות ציבורית למען עתיד ילדינו. אין ספק שניכר בכך שחברי הצוות של יבנה במרכז פועלים מהמניעים הנקיים, הטהורים והנכונים ביותר ומכאן גם המוטיבציה של כל אחד ואחת מהצוות", גבאי אמר והוסיף- "האמת היא שגם המעצבת המוכשרת שלנו הגר חיימוב ילדה לפני מספר שבועות והמשיכה להירתם למען העיר".
רם שרון הוסיף: " קודם כל זה מרגש ומשמח מאוד ברמה האישית והחברית. מעבר לכך, ההיגד הידוע "אנחנו כאן בשביל ילדינו" הוא לא קלישאת בחירות מבחינתנו. האינטרס האישי שלנו הוא האינטרס של אלפי משפחות צעירות שמגדלות בעיר את ילדיהן - הנהגה שמחוברת לרצונות ולצרכים שלהן, כדי שילדינו יגדלו ויתחנכו ויתבגרו בעיר טובה יותר.".

ענבל סטביצקי הוכמן שילדה לפני מספר שבועות אמרה: "מנהיגים צעירים המעורים בפעילות ציבורית, נותנים מענה לצרכים של המשפחות בחיי יום יום ומכניסים את סדרי העדיפויות לאג'נדה של ניהול העיר ומהווים דוגמא אישית למודל לחיקוי עבור ילדיהם".