מזוז

לאלי מזוז ישנה הבנה עמוקה בנוגע לפעילות ולעשייה הנדרשת עבור זוגות צעירים, סטודנטים, ונוער.  הוא מתכוון להמשיך ולפעול כדי לקדם עניינים מהותיים סביב מה שהוא מכנה "דור העתיד שלנו" ואומר בריש גלי כי הוא מכוון לפעול להקמת מרכז סיוע תמיכה וייעוץ לתושבי יבנה ובין היתר ישרת את המשפחה הצומחת. 

כידוע אלי הוא חבר מועצת עיריית יבנה ויו"ר סיעת רשימת ה"יבנאים", המציגה רשימה מגוונת שמאגדת רשימה אחת המשקפת את כלל הציבור היבנאי. לאלי קילומטרז של עשייה רבה עבור העיר והתושבים, בעשור האחרון הוא נפגש עם מאות מקרים וטיפל באין ספור פניות של תושבים, כך שאת השטח הוא מכיר היטב ולכן החליט כי בקדנציה הקרובה הוא יפעל להקמת מסגרת שירות עירונית- קהילתית שמטרתה לספק שירותי ייעוץ, תמיכה, הכוונה וסיוע לתושבי יבנה בתחומים כגון: זוגיות, משפחה, הורות, כלכלת בית - התנהלות פיננסית נכונה, יישוב סכסוכים גישור ועוד.

לדעת אלי, קהילה השואפת לחיים תקינים וראויים, מקדמת הלכה למעשה ערכים של ערבות הדדית, מה שמשפיע באופן ישיר על איכות החיים של כלל התושבים.

"למרות סדר היום העמוס ומרוץ החיים הלחוץ, עלינו לזכור להיות קשובים למצוקות של האחרים, ולדעת להושיט יד גם במקרה בו האדם אינו חולק את קשיו עם הסביבה" כך אומר אלי ומוסיף "לעיתים האדם החווה קושי אינו משתף או חולק את קשיו עם הסביבה, מה שגורם, לא פעם, להחמרת המצב. הקשיים שונים ומתרחשים בזירות ובתחומים שונים, ישנם כאלה שנזקקים לשירותי רווחה, ישנם אחרים שנעזרים בגמ"ח או עמותה, ישנם הנזקקים רק להכוונה וייעוץ וישנם לסיוע פיזי מידי"

אלי מאמין ובטוח כי ניתן לא רק לטפל במקרים בהם המשפחה או האדם זקוקים להתערבות ועזרה חיצונית, אלא יש לפעול למען מניעה או איתור מוקדם המסייע בהקטנת המצב החמור, בו לאחר מכן נדרש טיפול רחב בהיקף גדול יותר מכל הבחינות וזאת על ידי מתן ייעוץ, הכוונה וסיוע בנושאים שונים הנוגעים למשפחה הצומחת ומתן הכשרה מקצועית נדרשת, כך שנוכל לקדם את הקהילה היבנאית ולהביא לצמיחתה ושגשוגה.