.בישיבת מועצת העיר האחרונה הועלתה הצעתם של חברי מועצת העיר אלי מזוז (יבנאים) ודורית בן מאיר (יבנה שלנו) לקידום פתיחתו של מרכז הורות ומשפחה פעיל בעיר. חברי המועצה ראו לנכון להעלות נושא חשוב זה וכך כתבו בהצעתם: "ביבנה משפחות צעירות רבות, וכן עתידות להגיע אל העיר משפחות צעירות רבות נוספות בפרויקטים השונים בכלל ובפרט בפרויקט "דיור למשתכן". בניית משפחה מביאה עימה התמודדויות בנושאים רבים ומגוונים, כלכליים, חינוכיים, זוגיים ועוד... חשוב לתת מענה ביעוץ לזוגות צעירים בנושא הורות, חינוך ילדים, זוגיות, כלכלת בית בדגש על ניהול פיננסי, הכוונה לאורח חיים בריא וכן על זו הדרך, מערכת כזו תקדם את הקהילה היבנאית כולה ותסייע למשפחות שלמות לצמוח בכל התחומים וכן תמנע התמודדות עם מצבים בעיתיים ומורכבים בעתיד". הצעתם של חברי מועצת העיר עברה פה אחד במליאה כשמועצת העיר ראתה בחיוב הקמת מרכז הורות ומשפחה והקמת צוות היגוי שיבחן את הנושא ויציג את המלצותיו לראש העיר.

אלי מזוז

מחבר מועצת העיר אלי מזוז נמסר "יבנה היא עיר צעירה ואנחנו נותנים מענה נפלא בתחומי החינוך, הנוער, הסטודנטים ועוד... ועלינו לתת גם מענה לזוגות הצעירים, ובתוך כך יעוץ והכוונה בנושאים ובתחומי דעת של ניהול פיננסי למשפחה, חינוך ילדים, זוגיות ועוד וכל זה תחת הכותרת של מרכז הורות ומשפחה לפני הבחירות הבטחנו שנפעל עבור הנושא החשוב ואנחנו מקיימים.

.

חברת מועצת העיר דורית בן מאיר הוסיפה ואמרה: "מטרתנו לבחון קידום מרכז הורות ומשפחה שתפקידו להקנות למשפחות ולמשפחות שבדרך כלים למימוש העוצמות שבמערכות יחסים ולסייע בבניית קשר מיטבי אשר יתרחב ויתפתח בשלבים הבאים בחיי המשפחה. הרעיון הוא שהמרכז יציע תכניות ייעודיות בדרך של הרצאות, סדנאות והדרכות תוך ליווי המשפחה בתחנות השונות. אנו נפעל תוך שילוב אנשי מקצוע, כלים וידע עדכני בתחום על מנת לתת את המענה לצרכי המשפחה."

חברי המועצה אלי מזוז, ודורית בן מאיר הודו לראש העיר מר צבי גוב ארי על הגיבוי והתמיכה בנושא החשוב וכן הודו לחברי מועצת העיר על תמיכתם בהצעתם במליאה.