מזוז

עיריית יבנה ממשיכה להשקיע בחינוך - במסגרת התקציב לשנת 2020 אושרה העלאה בתקציב גני הילדים.

בתקציב החדש לשנת 2020 עלה תקציב גני הילדים ל-450 שקלים לחודש, מ-350 שקלים לחודש בשנת 2019. מלבד השקעת העירייה בשיפוץ גני הילדים ואחזקתם, התקציב השוטף משמש לניהול פעילויות הילדים השותפות וניהול הגן.

כזכור גם בשנת 2019 עלה תקציב גני הילדים ל-350 שקלים בחודש מ-300 שקלים לחודש בשנת 2018.

מי שהוביל בצורה עקבית את הקו להעלאת תקציב גני הילדים היה חבר מועצת העיר אלי מזוז (סיעת 'יבנאים'), אשר העלה את הנושא לסדר יומה של מועצת העיר כבר בקדנציה הקודמת וכן הכניס נושא זה לסיכומים בינו ובין ראש העיר בתחילת הקדנציה הנוכחית.

חבר מועצת העיר ויועץ ראש העיר לענייני חינוך, אלי מזוז: "חינוך ילדינו הוא הדבר הראשון במעלה מבחינתי, ועל-כן ההשקעה בו צריכה להיות בראש סדר העדיפויות שלנו. ההשקעה בחינוך היא הדבר החשוב ביותר שאנחנו כנבחרי ציבור צריכים לעשות. מדובר בהשקעה בילדינו, השקעה המאפשרת לאנשי החינוך להעניק יותר ולפעול ביותר כלים לבניית ועיצוב דמותו של התלמיד היבנאי. זו ההשקעה הכי חשובה בתקציב העירוני.

כזכור, לאחרונה אישר ראש העיר הנחה במחירי קייטנות הקיץ - נושא אשר גם אותו העליתי לסדר יומה של מועצת העיר לפני מספר חודשים. תודתי לראש העיר גוב-ארי על ההשקעה הרבה בחינוך. אני עסוק בעשייה ואמשיך לפעול עבור העיר הנפלאה שלנו בכלל ועבור חינוך הילדים בפרט".