.

נבחרת אחת זכתה בפרס "הפרזנטציה המושקעת" והנבחרת השנייה זכתה בפרס "הפוסטר החדשני".

במהלך התחרות המתקיימת במסגרת JUNIOR  FLL העולמי, ובארץ על ידי עמותת FIRST  והטכניון, הציגו התלמידים בפני חבר השופטים את הרובוטים שבנו והפגינו את פועלם המשותף בצורה נהירה ומעוררת השתאות.

בטקס הסיום של התחרות העניקו  השופטים לנבחרת אחת את פרס "הפרזנטציה המושקעת". השופטים ציינו כי "פרס זה ניתן בהוקרה לקבוצה אשר הציגה באופן ברור, מאורגן ומסודר את פעילותה לאורך העונה". עוד ציינו השופטים "דיברתם בביטחון ועם המון ידע על החלל, היה מעניין מאוד לראות את התכנות שלכם, עבדתם ביחד ושיתפתם אותנו בתהליך שלכם, אתם אלופים".

לנבחרת השנייה העניקו השופטים את פרס "הפוסטר החדשני".  השופטים ציינו כי "פרס זה ניתן בהוקרה לקבוצה אשר הציגה פרטים חדשים ויצאי דופן בנושא האתגר". עוד ציינו השופטים "הצגתם פוסטר המציג באופן מאוד ברור את העבודה שלכם במהלך השנה והפגנתם עבודת צוות, גיבוש והתלהבות".

נושא תחרות הרובוטיקה השנה הוא "הירח"-  התלמידים בחרו לחקור אודות האתגרים בחלל, חברי הנבחרות הציגו את עבודת החקר והממצאים שגילו  על גבי פלקט מעוצב. הם בנו ותכנתו דגם רובוטי. במהלך בשנה , התלמידים למדו במסגרת הייחודיות הבית ספרית את נושא החלל והעמיקו בנושאים נוספים, מלבד אלו אשר נלמדו בשיעורי הרובוטיקה.

במהלך השנה פעלה בבית הספר תוכנית רובוטיקה בשיתוף חברת א.ש בינה.  מנהלת ביה"ס, דקלה שגיא ציינה השבוע בסיפוק כי "במהלך התוכנית נחשפים התלמידים לעולם הרובוטיקה תוך היכרות עם מרכיביו המגוונים-  אלקטרוניקה, מכניקה, תכנות ולוגיקה. בית הספר ימשיך לעודד את התלמידים ולעורר בהם סקרנות, חשיבה מחוץ לקופסא, ניסוי וטעייה".