ביום שלישי ה- 21.5.19 התקיימה תחרות החדשנות והיזמות של רשת מכללות אורט.

במסגרת התחרות הוצגו למעלה מ- 100 פרויקטים מהמגמות אלקטרוניקה, מכטרוניקה ותוכנה העומדים בקריטריונים של פרויקטים חדשניים.

מכללת אורט רחובות הציגה השנה כמות גדולה של פרויקטים בכל שלושת המגמות, במסגרת ההכנות לתחרות השתלבו גם הסטודנטים ממגמה לעתיד במכללה, שדאגו לפן השיווקי/עיצובי של הפרויקטים, פעילות מרשימה שבוצעה בהנחייתה של הגברת עידית דים.

הסטודנטים המשתתפים ייצגו בכבוד את עצמם ואת המכללה, ולשמחתנו זכו במספר פרסים במקומות הראשונים בקטיגוריות השונות:

בקטגוריה של פרויקטים בתחום הבטיחות לטובת המוסד לבטיחות ולגיהות:

במקום הראשון זכו הסטודנטים שרון נמירובסקי וטטרינוב מארק ממגמת אלקטרוניקה, עם הפרויקט רתמה חכמה בהנחייתו של המנחה ד"ר יורי קולנטרוב.

הפרויקט רתמה חכמה מהווה כלי ניטור של כל העובדים בגובה באתר הבנייה עבור מנהל העבודה המקבל "סטטוס בטיחות" לגבי כל אחד מעובדיו.

במסגרת התחרות הוצגו למעלה מ- 100 פרויקטים מהמגמות אלקטרוניקה, מכטרוניקה ותוכנה העומדים בקריטריונים של פרויקטים חדשניים.

מכללת אורט

במסגרת הכנס הופק סרטון

דניאל פוסלניץ מנהל מכללת אורט רחובות :.כחלק מחזון הרשת , מכללת אורט רחובות דוגלת במצוינות , המכללה משקיעה משאבים רבים בטיפוח הסטודנטים ובמיצוי הפוטנציאל שנימצא בכל אחד ואחת מהם . המכללה דוגלת ביזמות וחדשנות ומדרבנת ומאתגרת את הסטודנטים להיות יצירתיים וחדשניים , ולכן אין זה מפתיע שאנחנו זוכים בכל שנה במקומות הראשונים בתחרויות הארציות .

אייל קודלר, ראש מחלקת אלקטרוניקה: תחרות החדשנות והיזמות של רשת אורט היא אקורד הסיום של עוד מחזור הנדסאים צעירים במכללה. מרבית הסטודנטים מהמכללה שהשתתפו השנה בתחרות הציגו פרויקטים מורכבים וחדשניים המשלבים חומרה, תוכנה, אפליקציות שונות ועוד. בהכנת הפרויקטים לתחרות השנה שולבו לראשונה גם סטודנטים ממגמה לעתיד, שיתופם בהכנת הפרויקטים שיפר משמעותית את הפן העיצובי שיווקי של הפרויקטים. העבודה המשותפת של סטודנטים מהמגמות השונות גרמה גם היא לריבוי הפרסים בהם זכינו השנה.