יח"צ
העיר יבנה חוות המון אירועים במהלך השנה האחרונה, אנחנו כמובן היינו כאן ודיווחנו לכם במהרה ובזמן אמת מאירועים כאלה ואחרים, דיווחנו על צער, על אושר ושמחה, על הישגים ובכלל, על כל מה שקורה ביבנה.
כעת, זה הזמן לסכם עבורכם, את השנה מהזווית שלנו, יבנה נט, ולחלוק איתכם את כמויות האהבה והפרגון הגדולות שאתם מרעיפים עלינו במשך כל השנה.
הכתבה שזכתה לכמות הצפיות הגדולה ביותר (מעל ל-70,000 צפיות) היא הראיון עם בעלה של הילי אבני כהן, שחלתה במחלת דם נדירה. 
הפוסט שזכה להכי הרבה שיתופים על ידכם (45) הוא הפוסט בו פורסמה הכתבה על הבשר הטרף שנמצא באחד המסעדות בעיר.
הפוסט שהגיע להכי הרבה אנשים בפייסבוק (70,452) הפוסט שפרסם את הצער הרב שנחת על יבנה כאשר פעוטה נמצאה ללא רוח חיים במשפחתון.
בנוסף, הדיווח הראשוני שלנו על הפיגוע בסניף השופרסל ביבנה, צפו עשרות אלפי אנשים בפרק זמן הכי קצר מבין כל הכתבות השנה. בהחלט זה היה אירוע מפחיד ומכונן שככל הנראה לא יישכח עוד שנים רבות.
מכבי יבנה הגיעה בהרכב מלא לבקר את חיים, האוהד מספר אחת שלה, בבית החולים. הם ריגשו אתכם וזכו ללמעלה מ-15,000 צפיות בפוסט שלהם.
גם מקרה הליצנים הזכור לכולנו, שהתגלו להם כך לפתע לאחר יציאת הסרט "זה", זכה לעשרות שיתופים ואלפי צפיות.
השנה הזו הייתה רוויה במאות מקרים, שעל רובם היינו שמחים אם לא היינו צריכים לכתוב, אך לצערנו גם את הדברים הרעים צריך לדווח וזה תפקידנו. אנו מבחינתנו מתחייבים גם השנה להיות האתר האמין והמסור ביותר לקוראיו בעיר. המשיכו לעקוב אחרינו, אנחנו כאן קודם כל בשבילכם. שנה טובה לכולם!