יבנה-נט

היום נפתח יריד הספר העברי ביבנה שיתקיים במהלך השבוע בימים ראשון עד שלישי בין השעות 17.00-21.00 ברחבת הספרייה העירונית. זוהי ההזדמנות לפרגן לסופרים היבנאים שלנו ציון בן שטרית ונתן רונן שמציגים ביריד את ספריהם. היריד יציע אלפי כותרים חדשים ורבי מכר בשיתוף רשת סטימצקי, לצד ספרים שכבר הורדו ממדפי החנויות. בנוסף להיצע הרחב ולמחירים האטרקטיביים, מציעים ביריד הספר מגוון אירועי תרבות וחוויה לכל המשפחה ביניהם מפגשים עם סופרים, הצגות על פי ספרות מופת לילדים ונוער, פעילויות יצירה והפעלות לילדים, שעות סיפור ומופעים מוזיקלים.

להלן רשימת הפעילויות המתוכננות :

יום ראשון, 10/06/18

17:00- סדנת איפור לילדים- ציורי פנים ואיפור על-פי דמויות מספרי ילדים.

19:00- הצגת ילדים – "האור של קיפודי"- תאטרון אגדה. הצגת ילדים קסומה וחינוכית עפ"י ספרה של הסופרת והמחזאית מרגלית אשוש "האור של קיפודי". השחקנים בוגרי בית הספר הגבוה לאומנויות הבמה "בית צבי". תלבושות מרהיבות, תפאורה יפיפייה כולה עשויה עבודת יד שירים ריקודים וסאונד מקצועי. ההצגה מתאימה לגילאי גן עד ג'. כניסה חופשית.

יום שני, 11/06/18

17:00- סדנת יצירה לילדים: בעקבות הסיפור הידוע "כיפה אדומה".

18:45- טקס הענקת תעודות ופרסים לקוראים המתמידים ולזוכי מצעד הספרים השנתי.

19:15- הצגת ילדים- "אליסה בארץ הפלאות"- תאטרון חברותא. סיפור קסום שבמרכזו הילדה אליסה, חובבת הסיפורים, שמגלה כי היא עצמה הפכה לגיבורה בתוך אגדה מוזרה וקסומה. בדרכה למאורת הארנב היא פוגשת דמויות מפתיעות וקצת לא הגיוניות. האם תצליח לגרום למלכת הלבבות לשנות את דרכה בחיים? ואולי כל זה היה רק חלום? כניסה חופשית.

יום שלישי, 12/6/18

 

17:00- סדנת תיפוף - "פיטר פן"-  סיפור משולב בקטעי תיפוף ובשיתוף הילדים.

19:00- הצגת ילדים- "הטרקטור בארגז החול"- תיאטרון קמגולם. הדוד אהרון חוזר להציל את חברו הטרקטור האדום שהפך לצעצוע בארגז החול בגן הילדים. סיפור מרגש על חדש וישן, זקן וצעיר שכתב מאיר שלו. כניסה חופשית.

 

כתובת: כותר יבנה-הספריה העירונית, שדרות דואני 6, טלפון: 08-9333303.

חנייה חופשית בחניון הספריה, היכל התרבות ופארק המים.