התאונה קרתה לפני כחמש וחצי שנים בצומת אחים כאשר איבדה השליטה מסיבה לא ידועה והתהפכה עם רכבה. ממקום התאונה פונתה באמבולנס לבית חולים קפלן ברחובות כשהיו סובלת מחבלה בראשה: דימום בעין שמאל, מספר שיניים שבורות וחתך בשפתיים. בבית החולים עברה ניתוח  לטיפול בשבר בארובת העין ובוצעה תפירה בחתך בשפתיים.

הצעירה טענה בכתב התביעה כי מאז התאונה היא סובלת מאובדן זיכרון, כאבי ראש, שינויים במצב הרוח וכאבי גב ומתקשה בראיה בעינה השמאלית בתנאי חשיכה. לפני התאונה הספיקה לעבוד רק שבועיים בחברת הוט אך לא יכלה לחזור לעבודה הקודמת כנציגת מכירות טלפונית, עקב התפרים בשפה והחוסר בשיניים, מה שהקשה על שטף הדיבור.

הצעירה תבעה לקבל פיצוי בגין אובדן כושר השתכרות, כאב וסבל, הוצאות רפואיות ועזרה בבית.

חברת הביטוח AIG ביקשה בתחילה לדחות התביעה על הסף ולחייב את התובעת בתשלום שכר טרחת עורך דינם והוצאות משפט, בין היתר בטענה כי מאז התאונה שכרה השתבח, היא החלימה לחלוטין ולא נגרם לה אובדן כושר עבודה.

מומחה שמונה על ידי בית המשפט לבקשת באי כוחה של הצעירה,   קבע לה 10 אחוזי נכות לצמיתות ונימק חוות דעתו בכך שעינה השמאלית של הצעירה שקעה מעט לתוך ארובת העין, היא קטנה משמעותית מעינה הימנית והיא סובלת מצניחת העפעף

בעקבות קביעת המומחה, חברת הביטוח הסכימה להגיע לפשרה עם עורכי הדין גיל וניצן הראל, באי כוחה של הצעירה ולשלם פיצוי סך רבע מיליון ₪.