ביום ראשון בבוקר, לקראת ערב ראש השנה החדשה יצאו אלי מזוז, דורון מלכה ורעות בנימין חברי רשימת יבנאים המתמודדת למועצת העיר, למרכז רוגובין לאחל שנה טובה ליבנאים הרבים שפקדו את מרכז הקניות.  חברי רשימת "יבנאים" פגשו תושבים רבים שוחחו עימם על העניינים הבוערים בעיר בנושאים שונים כגון חינוך, פיתוח עירוני, איכות חיים וכן על תכניותיהם העתידיות. כמו כן, איחלו אלי דורון ורעות שנה טובה ומתוקה לתושבים הרבים בתוספת ברכה ושוקולד לשנה מתוקה.

.

מצוות היבנאים דורון ורעות נמסר: "יצאנו לאחל שנה טובה לתושבי יבנה היקרים וקיבלנו חיבוק חם בחזרה, אלי אחרי קדנציה שנייה כחבר מועצה ועם עשייה רבה אחריו אנחנו לא מוכרים סיסמאות אנחנו באים עם עשייה! אלי הוכיח שהוא לא בכיס של אף אחד הוא עשה עשייה רבה מהקואליציה וכשהיה צריך לפרוש פרש לאופוזיציה ונלחם משם בהצלחה עבור התושבים. אנחנו רשימה עצמאית ללא תלות בראש עיר כזה או אחר איננו בכיס של אף אחד ואנחנו מתכוונים להיות במועצה כנציגי התושבים ולא כבובות על חוט כפי שהתנהלו חלק מחברי המועצה בקדנציה האחרונה."

.

מאלי מזוז חבר מועצת העיר נמסר: "היה נפלא להיפגש עם התושבים ערב חג יש לנו אנשים מדהימים בעיר הנפלאה הזו, ואני מאמין שנקבל תמיכה רבה בקלפי, אני חבר מועצה זו השנה העשירית בהתנדבות נלחמתי עבור התושבים וכך אני מתכוון להמשיך לעשות. מתוך כלל המתמודדים אני הצעיר היחיד שרץ למועצה שמאחוריו 10 שנים של ניסון ובידי קבלות רבות, אני מאמין שתושבי יבנה יודעים מי פועל עבורם ומבינים שצריך רשימה עצמאית ששמה לנגד עניה את טובת התושבים בלבד".