זו השנה השנייה ברציפות בה נערך אירוע קהילתי מרגש ויוצא-דופן למענם של ילדים המאושפזים ביחידת הילדים במרכז הרפואי 'קפלן'. את האירוע יזמה רעיית ראש העיר, דויה גוב-ארי המשמשת כיו"ר פורום ידידי הסדנה לאמנות, במסגרתו נהנו הילדים מפעילויות חוויתיות מהנות, השתתפו בטקס הדלקת נר שני של חנוכה, קיבלו מתנות והפתעות ונהנו ממאכלי החג שנתרמו ביד רחבה מגופים שונים ביבנה. שיאו של הערב היה בהופעה משותפת ומרגשת במיוחד של ילדי הקונסרבטוריון העירוני ביבנה, יחד עם עמיתיהם מהעיר דולבי-קובין בסלובקיה, המבקרים בימים אלה ביבנה. הילדים, בהדרכתו של מנהל הקונסרבטוריון, ראובן גוטמן, ניגנו ושרו שירים אהובים המסמלים תקווה לעתיד טוב יותר וזכו לתשואות רמות. לרגעים אחדים ''שכחו'' הילדים החולים והוריהם משגרת היום-יום בבית החולים ויחד עם צוות הרופאים המסור נהנו מפעילות מהנה, אשר כה חסרה להם בימי אשפוזם. בהמשך הערב חולקו לילדים עשרות מתנות וחבילות שי שנתרמו ונאספו על-ידי תלמידי החטיבה הצעירה בבית-הספר היסודי ''פרדס צפוני''. תלמידות כיתה א' עמית סמרו ומורל לוי הקריאו ברכה מרגשת "מילדים אל ילדים" ובהמשך חולקו המתנות והסופגניות המתוקות. דויה גוב-ארי פנתה לילדים הנרגשים ולהוריהם ואמרה כי "לכבוד חג החנוכה החלטנו לשמח אתכם ואין ספק שאתם ראויים למלוא התמיכה והכוחות. רצינו להנעים את זמנכם ושהותכם כאן ולהפיח תקווה כי תצאו מבית החולים במהירות האפשרית בריאים ושלמים. תושבי העיר יבנה כולם מחבקים ואוהבים אתכם ובהזדמנות זו תודתי לכל השותפים הנפלאים – שנתנו ידם לקיום המפגש". דויה הודתה לחבריה לפורום הידידים על השקעתם ותרומתם, לבית הספר 'פרדס צפוני' בניהולה של מירה צדוק, למנהל הקונסרבטוריון, ראובן גוטמן, למנהל הסדנה לאמנות, רוני ראובן ולסגל המרכז הרפואי שפתח שעריו בשמחה לקיום האירוע.   

סגן מנהל המרכז הרפואי קפלן, ד"ר גיל אדמון אמר בטקס כי "אנו שמחים לראות את הילדים מאושרים ונהנים יחד עם ההורים. המפגש כאן משקף את רצון, הנתינה והרגישות החברתית של אנשי העיר יבנה ובשם צוות בית החולים אנו מודים לכולכם על המעשה היפה". מנהלת היחידה המתולוגית-אונקולוגית ד"ר דליה שטגר, ציינה כי מדובר ביוזמה מבורכת וחשובה והביעה תקווה כי שיתוף הפעולה יימשך. 

האירוע נערך בבניין החדש של חטיבת הילדים אשר נחנך לפני כשנתיים ומשתרע על שטח של כ-8,000 מ"ר. מדובר במבנה מודרני ומתקדם המצויד בטכנולוגיות המתקדמות בעולם, כאשר כל קומה מייצגת עונה אחרת בשנה מבחינת התפאורה, התאורה והצבעים.