הלהקות הצעירות של בית הספר למחול בהנהלת יעל ספרא-נידם הופיעו ביום חמישי שעבר ב''פסטיבל הפרחים'' בגבעת ברנר. התלמידות זכו לצפות במופע מחול מקצועי "הנסיך המאושר" של להקת המחול סאלי אן-פרידלר, ולאחר המופע רקדו על הבמה יחד עם להקות נוספות מכל רחבי הארץ.

מעיריית יבנה נמסר כי להקות המחול של בית הספר למחול ייצגו את העיר בכבוד ורקדו שלושה ריקודים בכוריאוגרפיה של רינת שצ'רב. להקת המחול נוגה של כיתות ג' עלו לבמה בריקוד "ממה מיה" (להקת "אבבא"), ריקוד מקורי בשמלת ענק לבנה אשר הייתה לאביזר מעניין ומרשים בידי התלמידות.

תלמידות להקת ונוס של כיתות ד' עלו עם ריקוד מרגש ומקסים "השקט שנשאר" (שירי מיימון), כשלבשו שמלות לבנות והיו עדינות ומרגשות, רקדו בחיוניות ובענווה גדולה.

הריקוד האחרון שעלה מבית היוצר של רינת שצ'רב ותלמידות להקות ירח בכיתה ה'-ו' היה ריקוד בהשראת השיר והקליפBeat it  של מייקל ג'קסון, אשר הביע באופן מרשים את הלך הרוח בתקופת כנופיות הרחוב של שנות ה-80.

עוד נמסר מהעירייה כי תלמידות בית הספר למחול מגיעות להישגים גבוהים ולומדות שלושה-ארבעה שיעורים בשבוע הכוללים שני שיעורים קלאסי, ג'אז ורפרטואר. תלמידות חדשות מכיתה ד' ומעלה המעויינות להצטרף ללהקות המחול מוזמנות לגשת למבחני הקבלה.