במהלך הטקס שנערך באולם 'אשכול הפיס' הוקראו דברים מרגשים שכתבו תלמידי כיתתו של נהוראי ז"ל. התלמידה רון כליף שרה שיר שכתבה לנהוראי יחד עם מקהלת בית הספר. הטקס נערך במעמד ראש העיר, צבי גוב-ארי, בני משפחתו של נהוראי, הרב הראשי ליבנה, דוד אבוחצירא, ראש אגף החינוך, רות שרעבי, מנהלת התיכון, גליה טרם, מורים ותלמידי שכבה ז' בה למד.

ראש העיר, צבי גוב-ארי אמר בנאומו כי "בעיצומה של שמחת החג וההכנות לאירוע מאד משמעותי בחייו של הנער- שמחת הבר-מצווה נקטף הנער באיבו, מפסגת האושר אל תהום הכאב והצער. נהוראי היה ילד חייכן וחברותי אשר עמד על סף ההצלחה להוכיח כי אפשר אחרת. אין בכוחנו לנחם את בני המשפחה היקרה כי כל שנאמר יהיה כמוץ ברוח לעומת כאב האובדן. תדעו כי נהיה עמכם בכל עת".

מנהלת חטיבת הביניים, יפית שיר סיפרה מעל הבמה על רגע קבלת הבשורה המרה ועל נהוראי התלמיד: "הטלפון שקיבלנו בחול המועד פסח העביר את כולנו למציאות אחרת- מציאות בה כולנו עומדים נבוכים, חסרי ישע למצבו הקשה של נהוראי. כולנו התפללנו, קיווינו וייחלנו לכך שנחזור מהחופשה עם בשורות טובות יותר. הכל היה חזק מאיתנו, עמדנו המומים אל מול הגזרה הקשה. את נהוראי הכרנו רק השנה, תלמיד חייכן וחברותי שהאמין בעצמו כפי שאנו האמנו בו, הציב לעצמו מטרה וחתר אליה במלוא המרץ. פתאום הכל נגדע, הכל נגמר, ונשאר החלל שלתוכו נשאב הכל, הבכי, הכאב והגעגוע". שיר ציינה כי מחנכת כיתתו של נהוראי ז"ל, טלי גולדברג, הובילה את התלמידים ברגעים הקשים של התמודדות עם האובדן.

אביו של נהוראי, שוקי דנינוהוזמן לקבל אלבום מיוחד שהוכן על-ידי תלמידי בית הספר ובו כתבים ודברים מרגשים שכתבו תלמידי השכבה לזכרו של נהוראי ז"ל.