חברת צרפתי שמעון הבונה למעלה מ- 600 יחידות דיור ביבנה, מדווחת על מכירת 15 דירות בבניין הבוטיק הראשון של שלב ד', הכולל 2 בנייני בוטיק נמוכים, בפרויקט יבנה הירוקה. היקף המכירות נאמד בכ-24 מיליון ש"ח. לאור הביקוש החברה הקדימה את היציאה לשיווק של הבניין השני כבר לתחילת דצמבר. אחת הדירות שנמכרו היא דירת 5 חדרים בגודל 125 מ"ר + מרפסת 25 מ"ר +חניה תת קרקעית ומחסן, שנמכרה במחיר של 1.520 מיליון ₪. יבנה הירוקה בניינים נמוכים על הנחל. צרפתי שמעון

בפרויקט יבנה הירוקה שלב ד' ישווקו 2 בנייני בוטיק בני 7 קומות, עם 23 דירות בלבד בכל בניין. הבניינים ממוקמים על גדת נחל יבנה ברחוב צדף וכוללים 46 יחידות דיור בתמהיל דירות מגוון של דירות גן, דירות 4-5 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים. הדירות המיוחדות ממוקמות החל מהקומה ה- 5 והן תוכננו באופן מדורג כך שלכל דירה תהיה פרטיות מרבית ונוף פתוח לעבר נחל יבנה. בדומה לשאר השכונה, גם שלב ד' תוכנן על ידי דאובר אדריכלים. הבניינים ייבנו לפי התקן הישראלי לבניה ירוקה. מדובר בתקן הכולל מערכת פינוי אשפה פנאומטית ובנייה המביאה לחיסכון בעלויות החשמל והמים. הבניינים עתידים להתאכלס ב- מאי 2015.

לדברי אבי צרפתי, סמנכ"ל בחברת צרפתי שמעון, "אנו רואים שרוב רוכשי הדירות בפרויקט הינם זוגות צעירים ומשפחות עם ילדים קטנים שרוצים לשדרג את איכות חייהם. הסביבה הפסטורלית והפתוחה הופכת את הפרוייקט לאטרקטיבי במיוחד למשפחות".