ב-138 מדינות ברחבי העולם ציינו בשבוע שעבר את שבוע היזמות העולמי תחת הסיסמה "השאר את חותמך". בבית הספר "רמות ויצמן" מאמינים ומחנכים את התלמידים ליזמות בתחום החברתי, הקהילתי והלימודי.

שבוע זה, שצוין גם בבית הספר, נפתח בטקס חגיגי במהלכו הציגו תלמידי "ועדת יזמות" את העקרונות והערכים על פיהם פועלים היזמים, ביניהם יצירתיות, חשיבה ביקורתית, עבודת צוות, התמודדות עם כישלון ועוד. 

התלמידים השתתפו בפעילויות המגוונות כמו סדנאות לפיתוח החשיבה היצירתית, ואף נחשפו לספרים וסיפורים על ילדים יזמים. את עיקר תשומת הלב מיקדו ההורים והיזמים מהקהילה המקומית, אשר נפגשו עם התלמידים וסיפרו על חוויותיהם מעולם היזמות.

בהמשך, נפגשו התלמידים עם יזמים מחברתspacei  המשתתפים בתחרות בינלאומית שעורכת חברת ''גוגל'' לשיגור חללית לירח. החברה שמה לה למטרה לשגר את החללית ובכך לתרום לחברה הישראלית על ידי קידום החינוך המדעי-טכנולוגי ועידוד החדשנות המדעית בארץ.

שרון מועלם שיתפה במיזם ספורט אינטרנטי, המאפשר לאנשים לערוך אימוני כושר בזמנם הפנוי דרך רשת האינטרנט. שרון סיפרה על שלבי התפתחות המיזם ועוד.

מרגש במיוחד היה סיפורה של שרית מאור, אם לארבעה ילדים, אשר ייסדה את חנות "מעגלים" לביגוד, אביזרים ומתנות לתינוקות, וסיפרה כיצד נולד הרעיון ועל עבודתה השוטפת.