אירוע חמור אירע אמש ביבנה. תושב יבנה בן 27 נתפס בעת שפרץ לרכב בעיר, תושבים עירניים שעברו במקום הזעיקו את המשטרה, השוטרים שהגיעו כעבור מספר דקות הבחינו בחשוד לפריצה יושב בתוך הרכב ומעשן סמים מסוכנים מסוג נייס גאי וחגיגת.
-
כאשר החלו השוטרים בחיפוש ברכב הם מצאו כלי עישון, סכין יפני ונמצא כי נגרם נזק לרכב כתוצאה מניסיון הפריצה. הפורץ ניסה לגנוב את הרכב על ידי חיתוך חוטי הסוויץ' ולאחר שנכשל במשימה הוא החליט לשבת ברכב ולעשן סמים אסורים.
-
החשוד בפריצה נלקח על ידי שוטרי משטרת יבנה לחקירה בתחנה המקומית שבסיומה נעצר ונכלא, בקרוב יוגש נגדו כתב אישום והוא יובא בפני שופט.
הודעת דובר המשטרה מרחב שפלה:- בתאריך 14.12.15 בשעה 23:40 לערך התקבל דווח בתחנת יבנה על אירוע של ניסיון גניבת רכב. שוטרים שהגיעו למקום איתרו את החשוד יושב  בתוך רכב שחלונו שבור ומעשן על פי החשד חומר מסוג סם מסוכן, שוטרים עיכבו את החשוד לתחנה  ובחיפוש שנערך ברכב נתפס חומר מסוג נייס גאי וחגיגת, כלי לעישון הסם וסכין יפני ,נמצא גם כי נגרם נזק למספר חוטים של הסוויץ עם הסכין היפני. מהחקירה עלה כי ניסה לגנוב את הרכב על ידי חיתוך חוטי הסוויץ של הרכב אך משנכשל התיישב לעשן עד שהשוטרים תפסו אותו. החשוד יליד 88 תושב יבנה הובא לתחנה לחקירה בסיומה נעצר נכלא ויובא בפני שופט.