מי שאינו בעל רכב פרטי ותלוי בתחבורה הציבורית עשוי להימצא בבעיה מיום שני הקרוב. עובדי חברת האוטובוסים "אגד", הודיעו כי מיוםשני הקרוב יפתחו בשביתה כללית, במסגרת השביתה לא יופעלו קווי האוטובוסים של החברה ומי שהיה מתנייד באמצעותם עד כה, עלול למצוא את עצמו ללא פתרון מיום שני.

מנהלי המאבק מול הנהלתהחברה טוענים כי השביתה תחל בעקבות פיצוץ ההסכם הקיבוצי שהיה אמור להיחתם בקרוב ובעקבות מהלכי התייעלות חד צדדיים שנוקטת הנהלת החברה מול העובדים.

יעקב ואחניש, יו"ר ועד עובדי אגד, מסר: "אנו יוצאים למאבק כי אי אפשר יותר לזלזל בעובדים ואי אפשר לעשות מהלכים חד-צדדיים על גבנו. די לאטימות. אנו מצפים שהנהגים בחברה הכי ותיקה בתחבורה הציבורית בארץ, יוכלו לסגור את החודש ולהתפרנס בכבוד, לפחות כמו העובדים ביתר מפעילי התחבורה הציבורית. אנו מקווים כי ההנהלה תתעשת ותפעל לפתרון המשבר באופן מיידי לפני העמקת הפגיעה בציבור הנהגים ובציבור הנוסעים"

אבי אדרי, יו"ר איגוד עובדי התחבורה בהסתדרות, הוסיף: "לא יעלה על הדעת שחברה אשר קיימת מקום המדינה תשלם את ערך השעה הכי נמוך בתחבורה הציבורית ובנוסף תפגע באופן חד צדדי בשכרם של העובדים. בכוונתנו לפעול בכל האמצעים שעומדים לרשותנו על מנת לשמור על שכרם, כבודם ומעמדם של עובדי אגד".