כל הכבוד ליבנאים- העיר יבנה התגלתה ביופיה ביממה האחרונה. אתמול, בשעות הערב, פרסמנו כאן כתבה המספרת את סיפורו הכואב של ר', צעיר בן 26, הסובל ממצב כלכלי קשה, ר' עבר לדירה חדשה ומתקשה למלא אותה ברהיטים, הוא מתקשה לכלכל את עצמו ואף הגיע לחרפת רעב.

מרגע פרסום הכתבה, תושבי יבנה לא נשארו אדישים והציפו את הטלפון שפורסם בכתבה בפניות מרגשות. חלק מהפניות היו במטרה לעזור לבחור הצעיר בהובלת התרומות, חלק מהן היו שרצו לתרום לו סלון, מיטה ושאר רהיטים ורבים התנדבו לסייע לר' במזון, ביגוד ואפילו כביסה.

הבוקר, יצר ר' קשר עמנו וביקש להודות לכל התורמים: "זה פשוט מדהים, אני מאוד מודה לכולם, אני לא יודע איך להחזיר להם, חשוב לי שתבין שההיענות הזאת מעניקה לי כח לחיים, מעניקה לי אויר לנשימה ומעלה לי חיוך רחב, יש לנו עיר מדהימה עם אנשים עוד יותר מדהימים, חשוב לציין שעוזרים לי המון גם מגדרה ומהערים השכנות שלנו, תודה ענקית לכולם. חשוב לי להעביר את המסר הזה כי עזרה קטנה לבן אדם יכולה לשנות לו את החיים ברגע אחד!".

בשיחות עם התורמים ניתן היה לראות עד כמה תושבי יבנה מאוחדים ואיכפתיים, היו שהתקשרו אפילו בסמוך לחצות והיו מעוניינים לבחור הצעיר כסף, רהיטים ומזון, העיקר שלא יעביר את הלילה במצב הקשה בו הוא שרוי.

מערכת יבניתון ויבנה נט מברכים את תושבי יבנה על ההיענות המדהימה- כל הכבוד ליבנאים!