עבודה במונית בשעות הלילה המאוחרות ידועה כעבודה עם סיכון מסוים, אך גל הפריצות ימים האחרונים מגביר את דאגתם של נהגי המוניות ביבנה.

בימים האחרונים נפרצו שלוש מוניות ביבנה בשיטה דומה, הפורצים שברו את חלון המונית באמצעות מברג, הם החדירו את המברג בין הדלת לבין החלון ועיקמו את המברג עד לשבירת החלון.

הפורצים חיפשו כסף מזומן, משלושת הפריצות בעיר נלקח בסך הכל סכום של 250 שקלים ממונית אחת, בשאר המוניות לא היה כסף מזומן ולכן הפורצים לא מצאו את שחיפשו.

יוסי "סוסו" סיטון, מתחנת המוניות "יבנה מרכז" סיפר לאתר יבנה נט: "אנחנו מאוד מודאגים מהמצב, הגשנו תלונה במשטרה ואנחנו מאוד מקווים שהנושא לא יחזור על עצמו. אנחנו פוחדים להשאיר דברים במונית, לפני שאנחנו מסיימים את העבודה אנחנו מרוקנים את המונית לחלוטין בכדי שאם דבר כזה יחזור על עצמו נוכל למנוע גניבה של רכוש או של כסף. מעבר לזה מדובר בנזק למונית, חלון שבור, ניקיון והפסד של זמן עבודה זה נזק חמור עבורנו".

כל שלושת הפריצות למוניות התרחשו בשעות הבוקר המוקדמות ולפורצים היה דפוס דומה בכל הפריצות, נהגי המוניות קוראים לציבור לגלות עירנות: "במידה ואתם נתקלים במישהו חשוד שמתנהג בצורה מחשידה ליד מונית חונה, אל תהססו, צרו קשר עם המשטרה בבקשה, אנחנו סובלים מאוד".