הערב נערך בחסות העירייה ובמימונה במטרה להמשיך ולגבש את חבריה המתנדבים, לסכם את פעילותה ולהביע את הוקרת העירייה לפועלה. בנוסף למתנדבי היחידה ומפקדיה השתתפו בערב ראש העיר, צבי גוב ארי וסגנו משה חזות.

את הערב פתח ראש העיר אשר בירך את מתנדבי היחידה, ציין ושיבח את פועלה וחשיבותה במקרי חירום שונים. ראש העיר הדגיש כי יזם את הקמת היחידה, בין היתר, מתוך הכרה בחשיבותם של המתנדבים במתן הסיוע הראשוני בעיתות חירום. 

מפקד יחידת החילוץ וההצלה, עו"ד שמואל פז (אל"מ במיל. ), בירך את מתנדבי היחידה, הסביר את חשיבות היחידה לעיר ולתושביה וסיכם את פעילות היחידה לאחר הקמתה. פז ציין את הסיוע ושיתוף הפעולה לו הוא זוכה מראש העיר צבי גוב-ארי, מהקב"ט ציון דוד ומכל גורמי העירייה ובעלי התפקידים בחירום.

הערב עצמו נערך סביב שולחנות עגולים כאשר את החלק האמנותי ביצע האומן עציון אשר פתח את הערב בשירה בציבור של מיטב השירה והזמר הישראלי. לאחר השירה בציבור נערכו משחקי חברה ולסיום שירי קריוקי בהם נטלו חלק מיטיבי השיר והזמר של מתנדבי היחידה.

הערב היה מוצלח מאד ותרם לכל מתנדבי ומפקדי היחידה. היחידה מרחיבה כיום את שורותיה וקולטת מתנדבים נוספים. "זוהי ההזדמנות לקרוא לתושבי יבנה אשר מבקשים לתרום ולהתנדב ליחידת החילוץ וההצלה ליצור קשר  עם קב"ט העירייה ציון דוד ולהירשם", סיכם פז.