לקוח הגיע למשרדה של עורכת הדין רעות שדה, מיד אחר שהשתחרר ממעצר אליו הוכנס לאחר שאשתו, הנמצאת בימים אלו במקלט לנשים מוכות, התלוננה כנגדו במשטרה על מעשי אלימות ואיומים.

בידיו של הלקוח כתבי תביעה של האישה תביעת משמורת על בתם המשותפת תביעה למזונות ילדה, תביעה למזונות אישה, תביעה לחלוקת רכוש, תביעה לגירושין ותביעה לכתובה.

האישה בחרה לעשות שימוש פסול בכך שבחרה להטיל דופי בהתנהגות בעלה ולהלין עליו כי נהג כלפיה באלימות וביקשה למנוע לחלוטין את המפגשים בין האב לבין הקטינה.

בתביעה למזונות, שאף היא הייתה מלאה ב"סיפורים פיקטיביים" על אלימות, כביכול, של הלקוח כלפי אשתו ובתו, האישה דרשה מזנות גבוהים מאוד דבר אשר לא מתיישב עם אורח חייהם של בני הזוג טרם פרידתם. הלקוח  נכנס לפני מספר חודשים להליך של פשיטת רגל.

בית המשפט לא קיבל את טענות האישה באשר להתנהגותו לכאורה של הלקוח וקבע כי, הלקוח ישלם  אך ורק את מינימום הנדרש בהתאם לפסיקה משמע מזונות ע"ס 1350 ₪ שליש מסכום המדור שלא יעלה על 900 ₪ ומחצית מהתשלום למעון/גן מסובסד.

בסופו של יום, הגיעו הצדדים להסדר בסיועו של בית המשפט לפיו האישה ויתרה על כתובתה ועל מזונות אישה והבעל חויב במזונות מינימאליים.

בית המשפט אף הפציר בגורמים הרלוונטיים להמליץ בהקדם על הסדרי ראייה מורחבים בין הבעל לבין בתו.

עורכת הדין רעות שדה: " מדובר בהישג גדול מאוד למשרדי, הלקוח סיים את כלל ההליכים באופן מהיר יעיל ובעיקר עם אופק כלכלי אופטימי. מערכת המשפט ממשיכה לסייעה בעדינו להחיש את ההליכים ולמנוע דיוני סרק".