"אני לא זוכר שצילמתי דבר כזה, במיוחד שרואים בתמונה שאני וזוגתי נמצאים יחד במיטה, אני מפחד לדעת מה עוד ראו, זה כנראה מישהו שרואה כל מה שקורה בחדר השינה שלי" אמר א'.

העובדה המפחידה ביותר בסיפור היא שהתמונה צולמה מספר ימים ספורים קודם לכן, א' חושד כי מישהו עוקב אחריו באופן אובססיבי, אך אינו מבין את הסיבה לכך.

"אין לי מושג איך עשו את זה ולמה, אין לי אויבים ואני גם לא מבין מה רוצים ממני, אני מקווה שזה סתם מעשה קונדס של ילדים שלא יחזור על עצמו, אשתי עדיין לא יודעת על זה כלום, זרקתי את התמונה ואני לא מתכוון להגיש תלונה במשטרה, אני בטוח שזה יפסק, התקנתי אמצעי הגנה בבית ומעכשיו הכל יהיה בסדר, במידה וזה ימשך אני אגש למשטרה, בינתיים אם מי שעשה את זה קורא את הכתבה, אני מבקש להפסיק את הדברים האלה, זה ממש לא מצחיק."

הסיפור המוזר של בני הזוג מיבנה מעלה שאלות רבות, האם תושבים נוספים קיבלו תמונות שכאלה? מדוע הם צולמו בחדר השינה ומה רוצים מהם אותם אנשים שחדרו לפרטיותם? על שאלות אלו לא נצליח לענות לכם כיוון שטרם נמצאו תשובות. מאז אותו מקרה שאירע לפני מספר שבועות, לא קיבל א' שום מסרים נוספים מאותו אדם ששלח את התמונה. במידה ונתקלתם במקרה דומה, פנו אלינו במטרה לחשוף את התופעה.