אנה, צעירה תושבת יבנה, נפגעה אתמול (ראשון) בצהריים מרכב חולף כאשר חצתה את הכביש במעבר חציה בכיכר החדשה בלב יבנה. הנהגת שפגעה בה עצרה לרגע אך נמלטה מהמקום, תוך שהיא משאירה את אנה מאחור, לאחר שגרמה נזק למספר חפצים שהיו בידה בזמן הפגיעה, ואנה לא מחפשת לפגוע באותה הנהגת, אלא רק פיצוי כספי בעבור הנזק שנגרם לה. בשיחה עם יבנה-נט היא מתארת את השתלשלות הארועים כפי שקרו מנקודת מבטה:

"ירדתי מקו 48 מרחובות והתחלתי לחצות את הכביש במעבר חציה. ברכב שהגיע משמאלי נהגה אישה, שכנראה לא ראתה אותי והמשיכה לנסוע. היא פגעה בי בצורה קלה והמשיכה לנסוע. לאחר כמה שניות כנראה היא שמה לב שהיא פגעה במשהו ונעצרה לרגע. ראיתי שהיא תפסה את הראש עם הידיים, אני קמתי והמשכתי לחצות את הכביש והיא לתדהמתי הרבה נתנה גז ונעלמה מהמקום.

התיישבתי על המדרכה לכמה דקות רק כדי להירגע מההלם בו הייתי ומיהרתי להוציא את הילד מהגן. לא הספקתי לרשום את מספר הרכב שלה, אני רק זוכרת שהוא היה בצבע כחול מטאלי. בזמן הפגיעה הייתי עם שקיות ביד, דברים אותם קניתי לכבוד חזרתו של בעלי הביתה, אחרי שהיה בנסיעת עבודה ארוכה לחו"ל. לצערי, עקב הפגיעה נגרם נזק לחלק מהדברים וביניהם בקבוק בושם שהוא אוהב ובקבוקי וויסקי ושמפניה.

אני באמת שלא רוצה להגיש תלונה במשטרה, וגם המכה שקיבלתי ברגל היא לא כזו שהייתי צריכה להזמין אמבולנס, אבל כן אני רוצה שאותה נהגת תגיע ותפצה אותי בעבור הפריטים שנשברו. שמרתי את כל הקבלות ואני חושבת שזה יהיה הוגן אם היא תשלם בעבור הנזק. בעלי חוזר לארץ ביום חמישי הקרוב ואין לי אפשרות לקנות שוב את אותם הדברים וזה מעציב אותי מאד. אני מקווה שהיא תקרא את זה ותיצור קשר, או שאנסה לחפש דרך מצלמות אבטחה שהיו במקום. אמנם אצלי במזל זה נגמר בפציעה קלה בלבד וכמה בקבוקים שבורים, אבל זה יכול היה להיגמר הרבה יותר גרוע".

כל היודע פרטים שיכולים לעזור לאיתור הנהגת מוזמן לפנות למערכת יבניתון בטל:
08-9422760