בפרשה שנחשפה לפני מספר שנים בתכנית "כלבוטק", הואשם עורך הדין לשעבר, אילן אשד, בעבירות מרמה ומין כנגד מספר נשים ברחבי הארץ, חלקן מתגוררות באזורינו.

על פי האישומים, אשד נהג לדבר עם מטפלות בטלפון ושינה את קולו לקול של אישה, הוא התחזה לפסיכאטרית או פסיכולוגית והציע לאותן מטפלות לטפל בבחור אוטיסט שסובל מבעיות קשות.

על פי האישומים, אשד נפגש עם המטפלות וביקש מהן להכניס אותו למצב טראנס, הוסבר למטפלות כי כאשר הוא בטראנס הוא לא זוכר כלום וכי גם אם הוא נוגע בהן, מדובר בתגובות רפלקסיביות שנובעות ממצב הטראנס בו הוא נמצא.

בכתב האישום מוצגות עובדות קשות אודות הטיפולים, אשד הצליח לגרום למטפלות להתפשט ולבצע פעולות מיניות שנבעו מצידן מתוך מטרה לעזור לו להשתקם ולהתגבר על בעיותיו כבחור אוטיסט. כמובן שלא מדובר בבחור שסובל מאוטיזם וכמובן שהאישה שקבעה את אותן פגישות עם מטפלות לא קיימת, כל הדמויות היו אותו אילן אשד שכאמור, הורשע היום בפעם השניה בתוך חודשיים.

עורכת הדין רות ארז מפרקליטות מחוז תל אביב אמרה לאחר הכרעת הדין: "הנאשם הורשע בשורה של עבירות מרמה ומין במתלוננות, רובן סטודנטיות, בחורות צעירות שהסכימו לטפל בו. בית המשפט העביר פה מסר שגם מרמה שמובילה למעשים מיניים היא עבירת מין לכל דבר ועניין"