צרפתי שמעון, החברה היזמית הגדולה ביותר הבונה ביבנה הירוקה, מדווחת כי סיימה את המכירות בפרויקט יבנה הירוקה, הכולל כ-600 יחידות דיור, עם 14 בניינים. הפרויקט תוכנן בידי משרד האדריכלים דאובר ויבנה על פי התקן הישראלי לבניה ירוקה, התורמת לחיסכון בעלויות החשמל והמים וכוללת, בין היתר, מערכת פניאומאטית לפינוי אשפה.

נכון להיום אוכלסו בפרויקט כ-430 יח"ד והאכלוסים הבאים צפויים למרץ 2017 ולאפריל 2018. מדרום למתחם המגורים יוקם פארק רחב ידיים בגודל של 32 דונם, הכולל נחל עם הזרמת מים מתוקים לאורך כל ימות השנה, מתקני שעשועים ושטחים ירוקים. 

סמנכ"ל החברה, אבי צרפתי התייחס לסיום המכירה: "אין ספק כי מיקומו של הפרויקט בלבה של שכונה ירוקה על כל המשתמע מכך, יוצר סגנון חיים בריא ואטרקטיבי. השכונה יוצרת הזדמנות נהדרת עבור אלה המעוניינים לשמור על קרבה למטרופולין בזכות הנגישות הגבוהה, יחד עם מגורים באזור שקט. למרות עליות המחירים שהיו בה, יבנה עדיין מהווה אלטרנטיבה שפויה לדיור במחיר סביר וכן נתיב השקעה סולידי בנדל"ן, ועל כן קורצת במיוחד למשפחות צעירות המבקשות לגור בפרויקט בניה חדש 'מהניילונים', מבלי לשלם סכומים מופרזים".