במהלך הערב הועלה המופע ססגוני בהשתתפות בוגרי השכבה במהלכו בו הוצגו קטעי משחק, שירה וריקוד מהווי בית הספר. הערב כולו היה מרגש, הן מבחינת התלמידים והן מבחינת הוריהם שהודו למחנכות ולצוות הניהול של בית הספר. טקס הסיום של 146 בוגרי שכבת י"ב נערך במעמד ראש העיר, צבי גוב-ארי ורעייתו, סגן ראש העיר, משה חזות, מנהלת אגף החינוך, רות שרעבי, מנהלת התיכון השש-שנתי, גליה טרם, הפורשת לאחר 44 שנים במערכת החינוך - מתוכם 26 שנים כמנהלת חט"ב האלון והתיכון, מנהלת החטיבה העליונה, סיגל בז'ה, יו"ר הנהגה מוסדית, יובל אברג'ל, מורים ומחנכים, הורים ובני משפחה.

במהלך הערב הוענקו תעודות הצטיינות בתחום הלימודי, חברתי והספורט. נציגות התלמידים נשאו נאום פרידה מרגש בו הודו לעושים במלאכה על התמיכה, המקצועיות, תשומת הלב והאוזן הקשבת.

ראש העיר, צבי גוב-ארי הודה לגליה טרם במילים חמות ומרגשות ואמר כי "במהלך השנים גליה הקימה וביססה את התכנית הפדגוגית בתיכון ואני יודע שלא קל לנהל בית ספר עם מעל 1,000 תלמידים וסגל מורים רחב. לקחת את כל אלה יחד והובלת ליעד משותף, עשית זאת בהצלחה מרשימה. במהלך השנים חינכת תלמידים רבים, דאגת להכשרתם ולעתידם. הפרידה לא קלה וארצה לאחל לך לקום מחר בבוקר עם שיר חדש בלב ולדעת כי מעבר לאופק יש עתיד יפה אשר יש לממשו".

בדבריו לבוגרי בית הספר אמר גוב-ארי כי "בקרוב תדרשו להסתגל למסגרת חדשה עם כללים חדשים ובטוחני כי לכל אחת ואחד מכם יכולת להתקדם, להצליח ולהגיע לפסגות אליהם תשאפו.  דעו להתאים עצמכם לשינויים כי בסופו של דבר מדובר במעבר ממצב של להיות עטוף באהבה ע"י ההורים ובית הספר למצב שאתם אחד מיני רבים. לעולם אל תתיישרו עם העקום! לכו עם יושרכם הפנימי וכך תגיעו רחוק. קבעו יעדים, תכננו ותגיעו אל מעבר לאופק וכאשר תביטו לאחור זכרו לומר

'תודה' למוסד החינוכי ולהוריכם שהשקיעו בכם. אני מבטיחכם כי כאשר תשובו לעיר לאחר שירותכם הצבאי נקים בעבורכם אקדמיה, מעונות לסטודנטים ודיור לזוגות צעירים".

ראש העיר ציין את העשייה החינוכית בבית הספר והודה לצוות ההנהלה, לצוותים החינוכיים, למנהלות ומורים המקצועיים, למנהלת החטיבה העליונה, סיגל בז'ה, למנהלת חטיבת הביניים, אורנה חדד-מרקוביץ, היועצת ליאת כרמל והמחנכות תמי בן-גיאת, מיכל עובדיה, מיה מזרחי ואילנית עמרני.