"בעקבות סכנה יש לפנות את הקומה"- לקולות המשפט הזה התעוררו בשבת האחרונה, כמו בכל אחת משלוש השבתות שקדמו לה, תושבים המתגוררים בסמוך למתחם קרסו. 

תקלה טכנית במערכת הכריזה של המתחם גרמה לתושבים המתגוררים בסמוך לכעס רב, תושבים רבים פנו למערכת יבניתון- יבנה נט, להלן תמצית הדברים: "נמאס לנו, זאת שבת רביעית ברציפות שמערכת הכריזה עובדת משעות הבוקר ועד שעות הערב, לפחות שמונה שעות. התקשרנו למוקד העירוני שבכל שיחה הבהיר שהבעיה ידועה, אך אף אחד לא דאג לטפל בה. יש שתי אפשרויות, או שיודעים ומתעצלים או שפשוט לא יודעים איך לטפל במערכת הכריזה של המתחם, שזאת בעיה חמורה בפני עצמה".

עמרי רגב, המתגורר בסמוך למתחם הוסיף: "לא יכול להיות שביום כל כך חם אצטרך לסגור את החלונות ולסבול מהחום, זה או אויר טוב וקולות של מערכת כריזה שלא נותנים לנוח או שקט יחסי עם חום כבד, בעירייה ידעו על הכל ולא טיפלו בזה וזה חמור מאוד"

מעיריית יבנה נמסר כי "מדובר בתקלה במערכת גילוי האש בסניף קופת החולים שבמתחם. צוות הפיקוח העירוני הזעיק למקום את מנהל המתחם שנטרל את האזעקה. הנהלת המתחם נדרשה לתיקון מיידי של המערכת למניעת הישנות מקרה דומה בעתיד".