לפני כשבועיים קוראי האתר ותושבי יבנה רבים התפללו ימים ארוכים לרפואתו של רני רביבו, שהתמוטט במהלך ביקור באשדוד.
-
רביבו התמוטט, קיבל טיפול ראשוני והובהל לבית החולים להמשך קבלת טיפול רפואי. בשלב הראשון הוא היה מורדם ומונשם ועל פי בני משפחתו, רק נס היה יכול להציל את רני האהוב. אז אכן הנס הזה קרה ורני התעורר ויצא מכלל סכנה.
-
זהבית ברוך, גיסתו של רני, מספרת על התהליך שעבר: "רני הגיע במצב קשה לבית החולים וברוך ה' עכשיו הוא בסדר, הוא עדיין בבית החולים אבל הוא הולך, מדבר מחייך הכל בסדר מהבחינה הזאת, תודה לאל שהחזיר לנו אותו. אני רוצה גם להודות לדודו מאיחוד הצלה שפשוט הציל משפחה שלמה, יש לרני ולאחותי ארבעה ילדים ועוד אחד מנישואים קודמים, המתנדבים של איחוד הצלה עושים עבודת קודש וכמו שאמרתי, במקרה הזה הם פשוט הצילו את המשפחה ולא רק את רני, תודה!"
-
בדף הפייסבוק של איחוד הצלה פורסמה התמונה המרגשת של רני והאיש שהציל את חייו, בפוסט המלווה לתמונה נכתב:  
 
"סיפור עם סוף טוב! לפני שבועיים וחצי הוזעק דודי אוברלנדר, חובש מתנדב ביחידת האופנוענים של איחוד הצלה, לקריאה על אדם שהתמוטט ברחוב באשדוד. הוא הגיע למקום במהירות והתחיל לבצע באיש פעולות החייאה. היום נפגשו השניים. "קוראים לי רני, אני בן 47 ואב לחמישה ילדים", סיפר האיש לחובש שהציל אותו. מרגש לראות את רני על הרגליים בתוך זמן כל כך קצר. מרגש לדעת שעוד מעט הוא חוזר הביתה למשפחתו ולחמשת ילדיו. כל הכבוד דודי, הצלת משפחה שלמה!"