המירוץ למיליון הפכה להיות אחת התכניות הנצפות בערוץ 2, אחד הכוכבים של התכנית הוא המתחרה היבנאי, אדריאנו חאובל. באחת מהמשימות האחרונות, הצטרך לפעול אדריאנו נגד עקרונותיו הטבעוניים, שהצהיר שהם חלק בלתי נפרד ממנו.
-
בעקבות כך, התראיינה זוכת האח הגדול והפעילה הטבעונית, טל גלבוע, לרדיו 103FM ואמרה: "אני לא הטבעונית היחידה שנכנסה לתוכנית טלוויזיה. הייתה גם נטלי עטיה ויש גם את הזוג הזה. אין לי טלוויזיה כבר 15 שנה, מאז שהילדה הגדולה שלי נולדה, אבל אני תמיד מאוד מתרגשת כשנכנסים טבעונים, כי קשה לנו נורא להגיע לתקשורת, הנה רק כשקורים דברים כאלה אז איכשהו זה קורה. כשעושים פעולות ורוצים להביא את המודעות לתוך הפריים-טיים זה קשה מאוד. אז כשסוף סוף מגיע טבעוני, אני אומרת בוא תנצל את הכוח שלך לטובה. ומה אני מגלה? שנכנס זוג טבעוני מהמם, והם יפהפיים, הורסים לגמרי. עלי אמרו 'פרה, בהמה' ועליהם אפשר להגיד רק 'איזה מהממים איזה מהממים'. ואז יש משימה של אוכל, והבן אדם נשבר ומוכר את כל העקרונות משנתיים של טבעונות, אי אפשר להגיד שזו נפילה של רגע".
-
חוץ מזה, הוא אפילו לא התנצל על האקט, שזה לא עושה את זה לבסדר אם היה מתנצל", הוסיפה גלבוע. "הבנתי שהוא בכה על זה שהוא היה שמן בילדותו ואיך עכשיו הוא אמור לאכול את כל האוכל הזה. ועל הפוסט בפייסבוק על זה שקראו לו 'כוסית'. מה הבעיה? למה לרדת על נשים? זה כל כך מושרש בנו. למה, אישה היא פחות חזקה מגבר? אני פעילה בחזית לשחרור בעלי חיים. רוב הפעילות בתנועה הן נשים, יש להן ביציות בגודל של לא יודעת מה. נשים הן הרבה יותר חזקות, חד-משמעית. יש לנו אומץ, זה בא מהקישקע".