כשאת אומרת _____ למה את מתכוונת?להבדיל מגברים, נשים נוטות לומר דבר אחד ולהתכוון לדבר אחר לגמרי- יותר מידי פעמים, מסתבר. למה נשים מתכוונות באמת כשהן אומרות- כל מיני דברים שהן אומרות- האמירות והפירושים.

"בסדר"- בין אם שאלת אותה מה שלומה ובין אם שאלת אותה מה דעתה על לעשות משהו כמו למשל ללכת לאכול אצל אמא שלך ארוחת ערב- אם היא ענתה לך רק ב"בסדר"- סביר להניח שהיא התכוונה להכל חוץ מאשר לזה שזה "בסדר".

 
"אתה חושב שהיא יפה?"- שים לב. היא הטילה פצצה ברגע ששאלה אותך את השאלה הזו כי היא אף פעם לא תסגיר בזמן שהיא שואלת מה דעתה על האחרת. אם אתה מכיר אותה מספיק טוב אתה יכול להסתכן ולומר את דעתך האמיתית. אם היא קנאית למשל- עדיף לך לענות באדישות שהיא "בסדר". אגב, אם מדובר בבר רפאלי- עדיף שתגיד שכן. יש דברים שאין ויכוח עליהם.
 
"אני סולחת לך/ לא כועסת עליך"- בולשיט. אל תאכל את זה. ברגע הבא שיהיה ביניכם פיצוף היא תעלה לך טיעונים עם הוכחות ונימוקים ודוגמאות על דברים שעשית עוד בזמן שצמחת בבטן של אמא שלך. נשים זוכרות הכל, אבל ה-כ-ל. האמת היא שהיא מוכנה להחליק את זה עכשיו אבל היא תדע מתי לשלוף את השפנים בעתיד מהכובע. תסמוך עליה.
 
"לא משנה"- זה תמיד משנה וכאמור אם היא אמרה שזה לא משנה זה אולי הכי משנה, ברמות של חיים ומוות. לא משנה= נורה אדומה דולקת, מהבהבת ואפילו כזאת שעושה גלגלון לאחור ברצף.
 
"חמש דקות אני מוכנה"- קח חצי שעה בערך מהרגע שהיא אמרה לך שיש לה עוד חמש דקות. מומלץ לקחת איתך איזה פרי או חטיף אנרגיה לנשנש בזמן שאתה מחכה.


"אני צריכה קצת זמן לחשוב עם עצמי"- היא כועסת עליך והיא ממש לא חושבת עם עצמה- הקבינט המתוסכל של החברות שלה בטח כבר התכנס על מנת לחרוץ את גורלך וגורלה של מערכת היחסים שלכם ובינינו- אם היא הגיעה למצב שהיא אומרת לך שהיא צריכה זמן לעצמה- היא ככל הנראה כבר גמרה בדעתה לגבי זה שזה תכף ייגמר ביניכם. לא הכי אופטימי אבל יש מקרים יוצאי דופן, אם זה מנחם.

"תעשה מה שבא /נראה לך"- מה שהיא התכוונה לומר באמת זה שאתה עומד עכשיו למבחן והיא מתבוננת בך בזכוכית מגדלת וחבר לך שתיפול בטעות- כי היא תהיה ממש שם מעליך כשתיפול לתוכחה על שבחרת לעשות.
 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה