הגברים שפוחדים להתחייב- איך מתמודדים איתם, אם בכללהיצר הטבעי הזה של לכבוש, תתפלאו, קיים לא רק אצל גברים אלא גם אצל נשים, ועדיין נדמה שנשים יותר מעוניינות בקשר מחייב מאשר גברים. התחלתם לצאת, הכל היה סבבה ושנייה אחרי שאת מרגישה שיכול להיות פה משהו מרגיש לך שהוא לקח "צעד אחורה"? האם זה נכון? איך מתמודדים עם זה והאם שווה בכלל להתאמץ במקרים הללו? הכל כאן

 

מבחינתו הוא כבר ניצח- ברגע שהם קולטים שהם כבר כבשו אותך ואת זמינה להם בכל עת, הם מאבדים עניין. אחד הדברים החשובים, עד שהם מתחילים לפתח כלפיך רגש זה לא לאפשר להם לקחת אותך כמובן מאליו. איך עושים את זה? עושים פחות- פחות תתקשרי, פחות תסמסי ופחות תהיי זמינה בכל פעם שהוא נזכר בך. ברגע שהוא יבין שאת כמעט שלו אבל לא שלו, במידה והוא רוצה אותך הוא יעשה משהו.

הוא בטוח שיש משהו שהוא מפספס "בחוץ"- אחד הדברים שגם גברים לא הכי מודעים אליו הוא החשש הזה שלהם להתחייב אליך, שמא מישהי סופר מושלמת מחכה רק להם שיבואו אליה. לא שאת לא מושלמת בעצמך, אבל אולי יש טובה ממך עבורם. במקרה הזה יש לך שתי אופציות- לתת לו להבין שאין כמוך, מה שכרוך במאמץ או לשלוח אותו לחפש/ לעזאזל ולאחל לו בהצלחה.


זאב בודד- לכולנו מתישהו מגיעה ההיכרות עם ה"זאב הבודד", ה"דילן מקיי" או ה"ילד הרע" ואנחנו רואות בזה מיד אתגר לביית אותו אחרי שנים ארוכות בהן הוא נתפס כרווק נצחי. עצרי רגע ותשאלי את עצמך האם יש לך סובלנות ללמד ולחנך אותו כיצד אמורים להתנהג בזוגיות (משהו שהוא מזמן שכח), אם יש לך כוח למשחקים, להודעות שהוא ממשיך לקבל מבחורות אחרות ובכלל, ממועדון ה"אקסיות" שבורות הלב שלו ותביני דבר אחד חשוב- אם הוא לא היה בזוגיות מעולם או לפחות בחמש השנים האחרונות הבעיה היא אצלו ולא אצלך. אם ממש בא לך עליו, ההמלצה היא לעשות איתו רק "פאן" ולשדר לו שזה הסטטוס שלו מבחינתך. זו האופציה היחידה שבה יכול להיות שהוא ירצה מעבר לזה כי במקרה הזה כל לחץ ולו הקטן ביותר ירחיק אותו ממך.


ההוא עם החוקים- תתפלאי, אבל להרבה גברים יש חוקים מטופשים בינם לבין עצמם כמו למשל- יש כאלה שברגע שתשכבי איתם מוקדם מידיי מבחינתם יחשבו שאת "קלה להשגה" למרות שהם כבר מהדייט הראשון ינסו להכניס אותך אליהם למיטה. אחרים מחליטים בינם לבין עצמם שהם מעוניינים בך ולא ינסו לגעת בך כי את מעניינת אותם ויכניסו אותך לתסכול מיני אחרי חמישה דייטים ויותר. הכי גרועים הם אלו שישוו אותך בסתר ליבם לאקסית המיתולוגית, לאמא שלהם או גרוע מזה- לביונסה. במקרה הזה זה לא משנה ממש מה תעשי- סביר להניח שזה לא יעבוד ביניכם, לא משנה מה תעשי.


לסיכום: אישה שאני מאוד אוהבת אמרה פעם: "אם הוא נבהל, הוא לא פוטנציאל" (א. סמואל)

ועוד דבר קטן: זה לא אמור להיות מורכב, קשה או מסובך מידי. אם את מרגישה שאת מתאמצת יותר מידי, במיוחד בשביל מישהו שלא מעריך את המאמצים שלך, שמרי את האנרגיות שלך למישהו שכן ויישאר רווק לנצח. ולבד.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה