אליצור הפסידה במוצקין

אחרי מומנטום חיובי שיצרה עם שלושה ניצחונות רצופים, אליצור יבנה יצאה למשחק חוץ קשה מאוד בקריית מוצקין, שם ספגה את הפסדה השישי העונה לאחר שנכנעה 90:73.

הרבע הראשון היה בשליטה מוחלטת של קריית מוצקין, אותו היא סיימה ביתרון 16:22. למרות זאת, אליצור עלתה לרבע השני כשהיא מזכירה את משחק ההגנה שהציגה ברבע השלישי במפגש הקודם ולמעשה הצליחה ליצור יתרון כאשר סיימה את המחצית הראשונה בתוצאה 36:42 לזכותה.

למרות זאת, חניכיו של שי סגלוביץ' לא הצליחו להחזיק מעמד ולשמור על היתרון ואת הרבע השלישי הפסידו 28:18 מה שהעלה את קריית מוצקין ליתרון דו ספרתי, אותו היא לא שמטה עד לסוף המשחק.

קלעו לאליצור יבנה: קרים גאמר - 22 נק' (מסר בנוסף 6 אס'), דאליס ג'וינר - 16 נקודות, אלעד הופמן ויריב עמירם - 9 נק' כ"א, אורי קוריה- 5 נק' (8 ריב'), נועם חסון - 4 נק', אפיק ניסים וגל גלינסקי - 3 נק' כ"א, יובל רחמילביץ'- 2 נק'. כן שותף במשחק: אמיר בורסוק. 

המאמן שי סגלוביץ' אמר לאחר המשחק: "פתחנו את המשחק בצורה טובה ובמחצית הראשונה שלטנו במשחק והובלנו במחצית. לא הצלחנו לייצר מומנטום ומשחק ההגנה שלנו לא היה טוב היום. נצטרך לתקן, להתאמן קשה ולחזור למסלול הניצחונות".

במחזור הבא אליצור יבנה מארחת את הפועל גליל עליון צפת ביום שלישי, 25.12 בשעה 19:00 בהיכל רלף קליין. כניסה חופשית. במועדון אמרו: "עם הקהל הביתי שלנו, אפשר לנצח כל קבוצה בליגה הזו. אנחנו מאמינים שיגיעו הרבה אוהדים לתמוך בשחקנים".