שי חג'ג'

איזו עונה מלאת תהפוכות עוברת על בית"ר יבנה השנה. אחרי תקופות בהן במועדון היה חשש אמיתי שמא לא יעמדו במשימה שהציבו לעצמם בתחילת העונה (מבלי להצהיר כמובן) הקבוצה של שי חג'ג' מצליחה להגיע לסיטואציה מאוד נוחה מבחינתה ממש שני מחזורים לסיום העונה: היא זקוקה ל-4 נקודות בשביל לחגוג עלייה בחזרה לליגה ממנה ירדה לפני שנתיים – ליגה ב'.

גם בשבוע החולף בית"ר יבנה הגיעה למשחק ביתי כשהיא מבינה שרק ניצחון בא בחשבון. גדרה שאורבת לטרף יודעת מבחינתה שהפסד של יבנה וניצחון שלה, גם אם מספר הנקודות יהיה זהה, יעלה אותה למקום הראשון בגלל היתרון שיצרה גדרה בשני המפגשים בין השתיים.

אלא שבית"ר יבנה בניצוחו של אלנור אלייב (מי אם לא הוא?) ושערים של יוגב בנישו ושי מור יוסף, קבעו למעשה את תוצאת המשחק כבר במחצית הראשונה – 0:4 מוחץ לבית"ר, שלמעשה כבר קצת הורידה רגל מהדוושה במחצית השנייה כשכולם כבר הבינו שהניצחון מובטח.

שי חג'ג' הבטיח בחודש שעבר שהקבוצה תילחם עד הסוף וגם האמין שיקבל את ההזדמנות לעקוף את גדרה שיצרה תחושה שלא תפסיד העונה כלל. עם זאת, המציאות כנראה חזקה מכל דמיון או השערה כיוון שבסופו של דבר, בית"ר יבנה תצטרך למעשה לנצח משחק אחד ובשני יספיק לה גם תיקו בשביל לשוב בצורה מרשימה מאוד לליגה ב'.

"שום דבר לא הלך לנו פשוט השנה, אנחנו לא מתפלאים שלא הולך לנו פשוט גם בישורת האחרונה", אמרו בקבוצה לקראת משחק העונה מול קריית עקרון, בו בית"ר תהיה חייבת לפחות להוציא נקודה, כיוון שהמשחק האחרון בעונה הסדירה הוא יחסית נוח עבור בית"ר שתשחק ביבנה מול מ.ס אשדוד סיטי שכבר הלכה מזמן לים מבחינתה.

"לכולם ברור שמשחק העונה שלנו הוא מול עקרון", אמרו בקבוצה לקראת המפגש הקריטי מול הקבוצה מהמקום הרביעי. אגב, המשחק של גדרה מול מ.ס ראשון לציון, יתקיים באותה שעה (14:00) ובסופו, אם תהיה סנסציה, בית"ר יכולה אף לחגוג עלייה. "אנחנו לא חושבים על זה עדיין", הוסיפו במועדון, "אחת הגדולות של הקבוצה הזו היא שהשחקנים לא מתעסקים בכלל במה חושבים עליהם ומה קורה במגרש אלא רק מתרכזים במשחק הבא ובמשימות הבאות".