אולה נט - זכו במקום ה-1 בבית העליון

ביום שלישי 5.6.18 נפגשו קבוצות ליגת מאמאנט יבנה למשחקי הדירוג והגמר בארוע סיום עונה, אותו כיבדו בנוכחותם: ראש העיר, צבי גוב ארי, מנהל מרכז הספורט וסגנו, שאול דוד ואבי אוחיון ומנהל הרשת למתנסים אלי אלוש.

כרמית נחום, אחת המארגנות ואחת השחקניות, כתבה פוסט מרגש בדף הפייסבוק שלה: " וואו איזה ערב מטורף היה לנו, גמר ליגת מאמאנט יבנה עונה רביעית, 12 קבוצות, 160 שחקניות ו 2 קבוצות אלופות (בית עליון ותחתון( עונה שלמה התאמנו ושיחקנו בכדי להגיע לערב זה הכי מוכנות ואכן כל קבוצה הראתה כמה היא אלופה . קבוצת אולה נט, קבוצת הבית שלי אלופת בית עליון- שנה שנייה ברציפות – כבוד. הראנו שאנו קבוצת לביאות לוחמות, שחקניות קבוצתיות עם נשמה ואש בעיניים , עמדנו באתגר עם המון רוח ספורטיבית כמו שיש רק במאמאנט. זה הזמן להודות לאורי שפירא  מאמן העל אשר האמין בנו לאורך כל הדרך שאנו לוקחות את הגביע, לילדים המהממים שלנו שעודדו אותנו במהלך כל העונה ובמיוחד בגמר, לכל הקהל שהגיע לצפות בנו ותודה ענקית לקבוצת אומנורשת על פייט ספורטיבי לאורך כל המשחק".

תוצאות בית תחתון:

מיקום 6 ביאליק

מיקום 5 מעיין

מיקום 4 פרדס צפוני

מיקום 3 יחידות ברשת

מיקום 2 מאמאסול

מיקום 1 אומנויות

תוצאות בית עליון:

מיקום 6 גינסבורשת

מיקום 5 הלביאות של רמות

מיקום 4 איינשטיין

מיקום 3 ירוק ברשת

מיקום 2 אומנורשת

מיקום 1 אולה-נט

מאיר לוי, שאחראי על ליגת מאמאנט מסר: "תודות לקפה גרג, ורד גל אומנות האיפור, ארטרה - חנות פרחים, עינבל קוסמטיקה, אופנת מיקושה ונולה, הגלריה של נעמי ולרימקס טיים יבנה שעזרו בהפקת הערב הנפלא הזה".

בנוסף, אמר מאיר לוי: "השבוע הגענו למשחקי הגמר בליגת מאמאנט יבנה עונה רביעית. בתור רכז הליגה גאה בליגה המפוארת שלנו ליגה שכולם יכולים להסתכל עליה וללמוד .אני גאה בכל שחקנית ושחקנית, מאמן ומאמנת. כרמית וקרן - הבאתן אותנו לרף שמפה נשתדל רק להמשיך ולעלות עוד ועודהגיע הזמן למנוחה והכנת כוחות לשנה הבאה. ניפגש בעונת 2018/19 שתהיה יותר מעניינת ומלאת אתגרים. בהצלחה לכולן בחופשה".