סאלם וחג'ג' באימון

בית"ר יבנה ממשיכה בהכנות שלה לקראת פתיחת העונה בחודש הבא כאשר כבר כעת מתוכננים כשישה משחקי אימון של הקבוצה. המשחק הראשון נערך אחרי סגירת הגיליון, בחוץ מול מ.ס רמלה, כאשר ב-14.8 תצא יבנה לעוד משחק חוץ הפעם מול מודיעין, שלושה ימים לאחר מכן יבנה תשחק מול הפועל באקה אל גארביה מליגה א' צפון בבית, שלושה ימים יחלפו והקבוצה של חג'ג' תפגוש את הפועל רמלה. רצף המשחקים יימשיך מול שמשון תל אביב ב-23.8 ומשחקי האימון יינעלו מול הפועל לוד בחוץ ב-27.8.

עם זאת, חג'ג' היה מאוד רוצה לערוך גם דרבי מול מכבי יבנה כיוון שהוא מחפש גם יריבה חזקה מליגה א' שחניכיו יוכלו לערוך מולה ניסוי כלים. יהיה מעניין לראות אם אכן יהיה דרבי בעיר.

בינתיים, מי שחתם על חוזה לעונה הקרובה הוא השוער גיא סאלם, שישמש כמאמן השוערים של הקבוצה. ללא ספק מדובר בשדרוג משמעותי לבית"ר יבנה בדמות השוער הבכיר שאף שיחק בליגת העל בעברו. "סאלם יתרום לנו רבות", אמר שי חג'ג' על החתימה, "בהמשך ימונה גם מאמן כושר ונשלים צוות מקצועי רחב שייתן מענה מקסימלי לשחקנים שלנו. יש פה הנהלה מדהימה שנותנת לנו את כל התנאים להצליח, אני מקווה ומאמן שנעמוד באתגרים שהצבנו לעצמנו".