תכוונו את השעונים, תפנו את הזמן, תקדמו מנהלות ובעיקר תגיעו ביום שישי בשעה 15:30 לקצלה ארנה. משחק העונה ו/או משחק העלייה. ניצחון או תיקו ונגמר הסיפור. הפסד, וממשיכים הלאה למשחק הבא. בית"ר יבנה רחוקה 90 דקות מלעשות היסטוריה ולעלות עם הקבוצה המתחדשת לליגה ב'. מי היה מאמין שכך ייראו פני הדברים, ארבעה מחזורים לפני תום העונה, כשליבנה יש עוד משחק חסר. כזכור, חבל מודיעין הייתה אמורה לעלות מהליגה הזאת בהליכה. עם תקציב של 450 אלף שקלים ותמיכה עירונית חזקה, הצליחה הקבוצה להביא שחקנים שנחשבים נוצצים בליגה הזאת כדוגמת שוקי מנג'רסקי וארז ירימי. במשחק בין שתי הקבוצות בסיבוב הראשון הייתה ידה של מודיעין על העליונה עם ניצחון 3-1 במגרש באחיסמך, אבל מאז עברו הרבה מים בנהר, יבנה עשתה ריצה מרשימה של ניצחונות רצופים, מודיעין החליקה לא מעט פעמים וכך נותר פער הנקודות. כעת יש למאמן רונן איטח ושחקניו אפשרות לגמור סופית את העניין, ובתנאי שלא יפסידו שנית. אגב, גם אם כן, האפשרות של יבנה לעלות היא גבוהה מאוד אבל בקבוצה מאוד לא היו רוצים לרשום הפסד נוסף ליריבה מהמקום השני. מבחינה מקצועית המאמן איטח אמר כי הוא מקווה להביא את שחקניו לשיא היכולת במשחק הקרוב ולהגיע עם ריכוז מלא. מבחינת ההנהלה מדובר בהפנינג שלם, לא פחות מכך. דגלים, צעיפים, חולצות, גרעינים ואפילו גלידות. הכל בא בחשבון. אלה הדברים ששמענו השבוע מבכירי ההנהלה לגבי המשחק הקרוב. עוד לפני כן,

ביום שישי האחרון עשתה יבנה צעד נוסף לקראת צלחת האליפות כאשר הביסה בחוץ את מבשרת ציון 4-1. כן, גם הפעם אמרו בבית"ר שהלך להם קשה. אל תאמינו להם. מדהים איך שהקבוצה הזאת מתפקדת. מרשים ביותר. זה נכון שלקח לה כמעט מחצית שלמה לכבוש אבל היכולת הייתה משובחת. ממש על סף המחצית כבש מלך השערים של הקבוצה אלירן כהן את ה1-0 עבור בית"ר. במחצית השנייה שוחררה הנצרה ובדקה ה51 החלוץ נועם מזרחי הכפיל את התוצאה ל 2-0. בדקה ה69 חגג אלירן כהן צמד פרטי משלו וזה כבר 3-0. בדקה ה74 הצליחה מבשרת לצמק ל 3-1 אבל אקורד הסיום היה שייך לאדיב שרעבי, שעם שער בדקה ה84 חתם את התוצאה וזה 4-1 בתום המשחק ועכשיו מגיעה יבנה כמו שצריך למשחק העונה מול מודיעין. בלם הקבוצה אוראל בנאי דיבר קצת על המשחק מול מבשרת והרבה על המפגש המרתק בשישי הקרוב "היה משחק קשה בהתחלה ומחצית ראשונה לא קלה. ברגע שכבשנו את הראשון היה לנו הרבה יותר קל ושיחקנו יותר משוחרר" על מודיעין אמר בנאי" כן, בהחלט יש רצון לנקום. הם חגגו עלינו במשחק הראשון ועכשיו יש לנו הזדמנות לא רק לחגוג ניצחון אלא לחגוג עלייה לליגה ב' ואני מקווה שנצליח לעשות זאת".

ביבנה מצפים לטריבונה מלאה בקצלה ארנה בשישי הקרוב והאמת שמגיע להם. דרך ארוכה ומדהימה עשתה הקבוצה הצנועה הזאת וללא אף משכורת אחת שיצאה העונה, היא נמצאת רגל וחצי מעלייה. קבוצה שעל בסיס יבנאים בלבד או יוצאי מכבי יבנה. החלום והתגשמותו. מגיע לקבוצה הזאת את מלוא הקרדיט ומלוא הפרגון. גם מבחינה מקצועית וגם מבחינה ניהולית. ביום שישי בצהריים צפויה להיות חגיגה צנועה של קבוצה צנועה שמגיעות לה מירב המחמאות על העונה הנפלאה. תגיעו ותהנו.