כתב- ארז זנו

 

צילום - חסדאי כהן

 

 

 

למרות שמדובר באמצע חודש יוני, באליצור יבנה לא מבזבזים זמן וכבר חודשים על העונה הבאה. עצם הישארותו של אוהד יתום עוזרת מאוד בבניית הקבוצה זמן רב לפני קבוצות רבות.

כזכור לפני שבועיים החתימה יבנה את השחקן הישראלי הכי גבוה בארץ אוראל לוי (2.17 מ') אבל אוהד יתום כמובן שלא מסתפק בזה ובימים האחרונים החתים שחקן נוסף, גם כן גבוה.

מדובר בפלין קליימן ששיחק בעברו בהפועל אילת ובגליל/ גלבוע אך לא הצליח להותיר את חותמו. למרות גובהו, קליימן אוהב לשחק יותר בחוץ ולזרוק מטווח השלוש. יתום מייעד לשחקן תפקיד חשוב בקבוצה ומיד לאחר החתמתו דיבר על החשיבות של השחקן "הייתה לי פגישה טובה עם פלין קליימן ואני יודע שהוא רעב ומחכה להזדמנות שלו. הוא עם המון אמונה בעצמו והוא נכנס למשבצת הקלעי שלנו במקום איגור מאיור. אנחנו מצפים ממנו לגדולות העונה ושיעזור לנו להצליח". 

/File/48562מאלה שבאים לאלה שעוזבים. שני הישראלים המובילים של הקבוצה אשתקד, נאור שרון ואיגור מאיור החליטו להמשיך במסעם והם יעזבו את הקבוצה בצהוב לאחר שינסו לנסות מזלם בליגת העל. מדובר בשנ ישראלים צעירים ומוכשרים שללא ספק יש להם מקום בליגה הראשונה בישראל. אוהד יתום ואנשיו יהיו חייבים להביא שחקנים אחרים שיצליחו להיכנס לנעליהם הגדולות של שני השחקנים. גם המתאזרח בן אייזנהרדט לא ימשיך לעונה הבאה. מעבר לכך, בקבוצה מאוד אופטימיים לגבי הכניסה למעונן החדש בשכונה הירוקה. במועדון אמרו כי ההיכל החדש צפוי לקבל את כל האישורים ואת העונה הבאה צפויה אליצור לפתוח בהיכל "רלף קליין" החדש והמפואר.