רוצים לדעת כיצד להכין משקה אלכוהולי כזה או אחר? חולמים על עבודה מתגמלת ומהנה באחד ממקצועות האירוח המבוקשים ביותר בישראל? זה הזמן לדעת הכול על קורסי הברמנים המקצועיים של בר מאסטר- בית הספר המרכזי לברמנים בישראל.

Shutterstock

מהו ברמן?

ברמן או מוזג בעברית הוא למעשה אחד ממקצועות האירוח המבוקשים ביותר בענף האירוח וחיי הלילה. מקצוע זה עוסק בין היתר בהכנה והגשה של משקאות אלכוהוליים והוא מיושם על ידי ברמנים מוסמכים העומדים לשירותכם מאחורי דלפקי הברים השונים במסעדות, בפאבים, בברים ובמתחמי אירוח כאלו ואחרים בכל רחבי הארץ.

מהם היתרונות הנלווים לעבודה כברמן?

עבודה כ-ברמן נחשבת לסוג של עבודה תוססת, כיפית, חווייתית ומהנה וזאת לנוכח העובדה שהיא קשורה באופן ישיר לתחום האירוח והמפגש הבינאישי עם קהל הלקוחות, כאשר בין יתר היתרונות הנלווים לעבודה כ-ברמן תוכלו למצוא: שכר מתגמל המורכב גם משכר שעתי המוענק לכם במקום בו תעבדו כברמנים וגם מטיפים אותם תקבלו מהאנשים אותם תשקו ותשרתו במהלך העבודה, סביבת עבודה צעירה ודינמית לרוב ושעות עבודה גמישות לנוכח העובדה שהעבודה מתקיימת במשמרות יום או לילה.

איפה לומדים להיות ברמן ולמי מתאימים הלימודים?

אם אתם מתעניינים בלימודי ברמן, אנו ממליצים לכם ללכת על הטוב ביותר ולבחור באחד מקורסי הברמנים המתקיימים ב-בר מאסטר בית ספר לברמנים, המרכזי והמוביל למקצוע ה-ברמן בישראל. הלימודים בבר מאסטר מיועדים לכל אחד ואחת מביניכם המעוניין לרכוש את הידע המקצועי הנדרש לצרכי עבודה כברמן/ית באחד ממקורות התעסוקה הרבים כגון: בתי קפה, מסעדות, ברים ופאבים, בתי מלון, מתחמי אירוח וגני אירועים וכדומה. כמו כן, לימודי ברמנים ב-בר מאסטר מיועדים לאילו מביניכם המעוניינים ללמוד את רזי מקצוע ה-ברמן לאו דווקא לצרכי תעסוקה אלא יותר לצרכי רכישת ידע בכל הנוגע להכנה והגשה של קוקטיילים אלכוהוליים וכדומה.

Shutterstock

מה לומדים במסגרת קורס ברמנים וכמה זה עולה?

קורס ברמנים ב-בר מאסטר הינו קורס ידע מקצועי וחוויתי כאחד החושף אתכם לכל הנושאים הנדרשים לצורך עיסוק במקצוע ה-ברמן, החל מהכירות מעמיקה עם סוגי המשקאות השונים, דרך היכרות עם סגנונות ההגשה הנדרשים להגשתו של כל קוקטייל או משקה אלכוהולי כזה או אחר ועד לטכניקות מזיגה, קישוט וכדומה המהווים חלק בלתי נפרד מהמקצוע.

קורסי הברמנים בבית הספר בר מאסטר, מתקיימים בשמונה סניפים הפרושים ברחבי הארץ, לרבות, תל אביב, חיפה, באר שבע, הרצליה, רחובות, ירושלים ואילת, כאשר בכל אחד ממוקדי הלימוד השונים מיושמת תכנית לימודים אחידה ומקצועית אשר נועדה להכשיר אתכם לעמוד מצידו השני של הבר ולהגיש לבאי המקום את המשקאות האהובים עליהם.

 

לחבר'ה הצעירים שביניכם שזה עתה השתחררו משירות צבאי, לימודי ברמנים ב-בר מאסטר מתאפשרים על חשבון הפיקדון הצבאי וכך למעשה אתם יכולים לרכוש מקצוע מבטיח לכל החיים ובעיקר לשנות ה-20 של חייכם, וכל זאת מבלי שתידרשו לדמי לימוד מכיסכם הפרטי- הכול על חשבון הפיקדון הצבאי.

 

Shutterstock

מספר מילים על בר מאסטר

בר-מאסטר, בית הספר הרשמי והמוביל בישראל לברמנים הוקם בשנת 1998 ומאז ועד היום הוא נחשב לבית הספר הגבוה והמקצועי ביותר ללימודי ברמנות בישראל. תכנית הלימודים בקורסי הברמנים המתקיימים ב-בר מאסטר משלבת בין ידע מקצועי תיאורטי לבין רכישת מיומנויות מעשיות וזאת במטרה להכשיר את הדור הבא של הברמנים בישראל בכל פעם מחדש. הלימודים מתקיימים במתחמי לימוד חווייתיים והם מועברים על ידי מדריכים מנוסים בעלי ניסיון רב שנים בענף האירוח בכלל ומקצוע הברמן בפרט.

הכתבה באדיבות בר מאסטר בית ספר לברמנים המוביל בישראל - http://www.barmaster.co.il