במידה ואת מבחינה כי חל דילול בקו השיער שלך (בכל אחד מאזורי הראש, כשהנפוצים ביותר הם אלו הקדמיים או העורפיים) – זה הזמן להכיר את האפשרויות השונות עבור השתלת שיער לנשים. תשמחי לגלות כי קיימות אפשרויות רבות ואמינות להשתלת שיער, כך שלא תצטרכי להיפרד מהמראה שמשווה לך ביטחון בעצמך וביופייך.  

כל מה שחשוב לדעת אודות השתלת שיער לנשים

השתלת שיער לנשים מומלץ לבצע בשיטה חדשנית בשם השתלת שיער Fue. במסגרת ההליך מעבירים זקיקי שיער עמידים מאזורים בהם קיימת צמיחה חזקה אל האזורים בהם נצפו דילול או התקרחות. מדובר בטיפול קל באופן יחסי ובהשוואה לסוגי טיפול אחרים, כזה שאינו מותיר צלקות או מוביל לכאבים יוצאי דופן. טכניקת ההשתלה עצמה מתבצעת בהליך דומה לזה שמאפיין השתלת שיער בגברים, למעט מספר הבדלים מינוריים.

הליך ההשתלה מתבצע רק לאחר אבחון מלא של הסיבות שהובילו לנשירת השיער (כדי לוודא שהוא אכן יכול להתאים לטיפול בבעיה) וצריך להתבצע בידי רופא מומחה בלבד.

 הייר מאסטר

היכן ניתן לעבור השתלת שיער מקצועית ואמינה?

הבחירה לעבור השתלת שיער לנשים יכולה להיות בחירה לא פשוטה – הן מההיבט הכספי והן מההיבט הרגשי-פסיכולוגי. לאור זאת, חשוב לבחור מקום אמין ומקצועי, עם צוות רופאים ועובדים מיומן ואדיב, כדי לעבור בו את ההליך המדובר. כדאי להכיר כי קיימות כיום אפשרויות שונות של השתלת שיער בחו"ל, ביניהן גם השתלת שיער בטורקיה.

השתלת שיער בחו"ל הנה בעלת יתרונות רבים, מה שהופך אותה אטרקטיביות ביותר בשנים האחרונות. השתלת שיער בטורקיה או במדינות אחרות המתמחות בכך יכולה לחסוך לכן כסף יקר, וכן להבטיח טיפול מסור בידי צוות רופאים אחראי ומיומן. ניתן אף להזמין חבילת אירוח מלאה עבור השתלת שיער בחו"ל, כזו שתדאג עבורך לכל התנאים הנדרשים להכנה לפני ההליך והחלמה לאחריו.

הדרך להשיב לעצמך את הביטחון ביופייך

נשים רבות שעברו הליך להשתלת שיער מספרות כי הדבר השיב להן את הביטחון בעצמן, ביופיין ובהתנהגותן. זה אינו סוד שאידיאל היופי הנשי כולל בתוכו שיער מלא, עבה ורך – ונשים שמאבדות את שיער ראשן עלולות לחוות פגיעה של ממש בדימוי העצמי שלהן. הקלות והנגישות בה ניתן לעבור כיום השתלת שיער בחו"ל או בארץ הופכת את ההתלבטות בשאלה "האם זה שווה את זה" למיותרת בהחלט. כן, זה שווה את זה. אם ברצונך לברר פרטים נוספים לגבי ההליך תוכלי לפנות לכל אחד מהמכונים או הרופאים הפרטיים העוסקים בתחום. עדיף לבחור ברופא בעל המלצות וניסיון קודם, עליו תוכלי לברר באינטרנט או דרך חברות קרובות ומכרות.

 

נכתב בשיתוף פעולה עם Hair Master – המומחים בהשתלות שיער בטורקיה

http://www.hairmaster.co.il/