יש לנו כמובן את האלפים ואת שוויץ ויש לנו גם את שאר ארצות אירופה. מנגד יש לנו את ארצות הברית, ויש לנו גם כמה מפתיע – את החרמון...  מה חשוב לדעת לפני שיוצאים לחופשת סקי? במה צריך להצטייד, איזה ביטוח סקי מומלץ לבחור ומה יעשה את חופשת הסקי לחופשה בטוחה ומוצלחת? נבדוק.

אז אם גם אתם נמנים על חובבי הסקי, לא ממש משנה באיזה אזור אתם עומדים לבחור הפעם. בין אם יהיה זה החרמון הישראלי ובין אם זה יהיה עיירות הסקי באלפים. לא משנה אם תרחיקו לשוויץ, לאוסטריה או לצרפת או שתבחרו להרחיק עד ארצות הברית. ההכנה לקראת הטיול היא פחות או יותר אותה ההכנה ואתם חייבים לעשות אותה כראוי על מנת שהטיול שלכם יהיה מוצלח.

 טיול סקי באלפים

לפני שיוצאים לדרך

אז מה חשוב לעשות לפני שאורזים תרמיל ויוצאים לדרך?

ציוד מתאים

אז נכון שאולי יש אזורי סקי שם תוכלו לרכוש את הציוד המתאים בחנויות המציעות את השירות במקום. אבל חשוב לדעת שיש הרבה מקומות שם לא תוכלו למצוא דבר מלבד המרחבים העצומים של השלג. אם לא תגיעו מצוידים, תמצאו את עצמכם נאלצים לוותר על החוויה.

מסיבה זו תמיד מומלץ לביא מהבית את ציד הסקי. מלבד ציוד הסקי הבסיסי חשוב מאוד שתצטיידו בלבוש מתאים לקור העז השורר באותם מקומות. זה כולל מעיל גלישה, מכנסי גלישה, חולצות ומכנסיים תרמיים, מחממי צוואר, כפפות, גרביים חמות, מגפיים וכדומה. ישנם מקומות שם אין תחנות עזרה ראשונה מסודרות, למקומות אלו מומלץ להצטייד גם בציוד לעזרה ראשונה על כל צרה שלא תבוא.

 ביטוח סקי מומלץ עם טרוולביט

 

ביטוח סקי על ידי פספורט

מלבד הביטוח הרגיל של נסיעות לחו"ל, כאשר מדובר בטיול סקי חשוב לדאוג עבור ביטוח חופשת סקי. ביטוח סקי מומלץ שיוכל להעניק לכם כיסוי רחב יותר למקרה של פציעות במהלך הסקי. ביטוח פספורט מציע לכם, ביטוח ספורט אתגרי הינו נחוץ מאוד היות וטיפול רפואי במהלך סקי עשי לכלול הטסה של רופא למקום הפציעה ולעיתים אף הטסה לארץ. הביטוח אף יגן על הציוד היקר לסקי.

לא כדאי לחסוך בביטוח לפני טיול סקי!

 

ויזה

אתם צריכים לבדוק האם היעד אליו מועדות פניכם מחייב אתכם בהוצאת ויזה. ממש לא כדאי שתגיעו אל מעבר הגבול ורק שם תגלו כי אין לכם למעשה כל אפשרות להמשיך אל חופשת הסקי שלכם.

נכתב בשיתוף פעולה עם טרוולביט

 טרוולביט