קרדיט לתמונה: Creative Walls

אם אתם מחפשים דרך ייחודית לחפות את הקירות בסלון, כמו גם דרך אלגנטית לעשות זאת - כדאי שתכירו שיטה עכשווית, מעודכנת ואף יעילה במיוחד, המיועדת לחיפוי הסלון. השיטה מוכרת כחיפוי באמצעות בטון אדריכלי, והיא נעשית בשימוש בטכנולוגיה פורצת גבולות שמקנה מראה אלגנטי, מוקצע, ומעניין.

מה צריך לדעת אודות חיפוי בטון

אם בזמן שאתם חושבים על בטון עולה לכם תמונה של גושי אבן אפורים - הרי שבכל הנוגע אל חיפוי דקורטיבי באמצעות בטון אדריכלי, מדובר בתמונה שונה לגמרי! חיפוי קירות בשיטה זאת, נעשה באמצעות לוחות פייבר צמנט בעובי של 15 עד 18 מילימטרים (מה שאומר: חיפוי דק במיוחד). באמצעות הלוחות: מחפים קירות בצורה מדויקת וייחודית.

הגוונים של לוחות הצמנט נעים על קשת של גווני שחור, אפור אלגנטי, לבן ואף ורדרד, בעוד שבאמצעות השיטה אפשר להקנות מראה מקסים ואלגנטי למרחב, כמו כזה שניתן למצוא במלונות יוקרה, בחנויות בוטיק מעוצבות, ובבתים מודרניים ואלגנטיים בכל רחבי העולם!

כיצד מחפים קירות בצורה נכונה

כדי לחפות את המבנה הפנימי בבטון אדריכלי, יש להיעזר במומחים בתחום. המומחים מציעים בדרך כלל תרכובת פייבר צמנט ידידותית לסביבה המכילה צמנט, חול וסיבים אורגניים. מלבד יכולות העיצוב הגבוהות, שימוש בצמנט מקנה מגוון יתרונות כמו: חומר ידידותית לסביבה, נוכחות דומיננטית בחלל, ניקוי קל של הקירות, חוזק ועמידות מפני לכלוכים ושריטות, וכמובן: עיצוב חדשני ויוצא דופן.

שילוב סגנון עיצוב עם חיפוי בטון

כאשר אתם בוחרים בצמנט לעיצוב הסלון שלכם, חשוב לשים לב כי המראה שיתקבל יתכתב בצורה נכונה עם הקונספט שבחרתם לעיצוב הבית. בכך למשל, מתכתב סגנון העיצוב בצורה נפלאה עם סגנון תעשייתי, או מודרני. עם עיצוב מלכותי או אלגנטי.

לסיכום, בין אם אתם בוחרים בעיצוב באמצעות חיפוי צמנט, לבין אם בחרתם בחיפוי קרמיקה, אבנים, עץ או כל חומר אחר - מה שיש  לשים איליו לב, הוא כי ההרכבה וההתאמה נעשות באופן מקצועי, וכי ישנה הרמוניה בעת קבלת התוצאה הסופית.