בעבר ידעו כולם כי דלת נועדה על מנת לבודד בין העולם שבחוץ, לבית ולפרטיות שלנו. הדלתות לא נשאו אופי מיוחד. היו אלו דלתות עץ פשוטות וטובות שסגרו על הבית ואפשרו את החיים האינטימיים והפרטיים. עם השנים התחולל מהפך בכל מה שקשור לעולם העיצוב והבית הפך גם הוא למוצר עיצובי. אנחנו מוצאים כיום אין ספור דגמים וסוגים שונים של דלתות כאשר העיצוב משחק תפקיד נכבד וחשוב ביותר.

אך האמת היא שהשדרוג בעולם הדלתות אינו מתמקד אך ורק בפן החיצוני שלהן. הדלתות השתנו גם כן מבחינת החומר המרכיב אותם, מבחינת האיכויות שהשוק מציע היום, מבחינת דלתות פנים במבצע וכמובן גם מבחינת אורך החיים המובטח שלהם.

 דלתות פולימר בדלתות בכר

 

 

דלת איכותית היא דלת בטיחותית

כאשר אנחנו באים לחפש דלת איכותית, בראש ובראשונה אנחנו חייבים לתת את הדעת לנושא הבטיחות. ברור שהדלת נועדה לפני הכול להעניק לנו ביטחון מלא כשאנחנו נמצאים בתוך הבית. אנחנו אמורים לחוש מוגנים מפני העולם שבחוץ. זה כולל גנבים, פורצים או אפילו מזיקים שונים שעשויים לפגוע בדלת עצמה.

 

דלתות פולימר נותנות לנו את המענה המושלם

מדובר בדלתות המבטיחות לנו ראש שקט, תחושה נינוחה ורגועה כאשר אנחנו יודעים כי הדלת תעניק לנו את ההגנה המלאה לאורך זמן. הדלתות הללו מעניקות לנו את הביטחון המלא שאף אחד לא יוכל לחדור אלינו הביתה והדלת לא תוכל להיפרץ בידי גורמים זרים. מלבד זאת מדובר בדלת איכותית ומבודדת שתעניק לנו את התחושה העטופה והמוגנת כאשר אנחנו נמצאים בתוך הבית.

 דלת פולימרית בצבע שמנת

 

דלתות פנים פולימר

דלתות פולימר מעניקות לנו את המענה גם בתחום של דלתות פנים לבית. כאן יש לנו גם כן קשת רחבה של אפשרויות. ישנן דלתות צבע אפוקסי בדגמים שונים המאפשרים לנו לשלב את הדלת עם כל הקו העיצובי של הבית. חשוב לציין כי הדלתות הללו הינן בעלות יתרונות נוספים:

  • דלתות נגד מזיקים - כולנו יודעים עד כמה חשוב להשקיע במוצר שהוא נגד מזיקים שעשויים לפגוע כליל במוצר.
  • דלתות עמידות במים – הדלתות לא נהרסות בעקבות שטיפת רצפה או ניקיון.
  • דלתות קלות – הדבר תורם מאוד לאיכות החיים באופן כללי.
  • דלתות חזקות ועמידות
  • מחירים אטרקטיביים

אז התקדמו לדלתות פולימר. הדלתות הכי טובות לבית!

נכתב בשיתוף עם: דלתות בכר - דלתות פנים בסטנדרט הגבוה ביותר

דלתות בכר