צילום יחצ

ניתן למצוא מגוון רחב מאוד של מעקות ברזל שכל אחד מהם יתאים למצב שונה בתכלית. לדוגמא, מעקה ספירלי יוכל לחסוך מקום רב בחלל, אך הוא גם יהיה פחות נוח לטיפוס ולא יתאים לכל אחד. מעקה שמשלב ברזל עם עץ או זכוכית יוכל לשדרג את המראה של הבית וניתן גם לבצע פרזול מיוחד, זוויות ומעקות שכוללים מאחזי יד או נטולי מאחזים.

מהו מעקה ברזל?

מדובר על בחירה איכותית ופתרון מצוין למקרה של מספר קומות בבית או במשרד. כמובן שבמקרה כזה יהיה עלינו להתקין גם מערכות מעבר בטיחותיות. על המעקה להיות חזק ועמיד, אך עם זאת ייצוגי ומודרני. חברה מקצועית תשתמש בטכנולוגיות חדישות לייצור ולהתקנה של המעקה כאשר מדובר על התקנה מהירה ואיכותית מבלי להתפשר על איכות חומרי הגלם או העבודה.

התקנת מעקה ברזל למדרגות הוא בעל יתרונות רבים, החל מחוזקו הרב, דרך העמידות שלו לאורך שנים ארוכות וכלה במראה הייצוגי שלו שהופך על חלל להרבה יותר מעניין ומאתגר. אמנם יהיה עלינו לתחזק את המעקה מידי כמה זמן ולצבוע אותו לפחות אחת לשנה שנתיים, אך ניתן לבצע זאת על ידי פניה לחברה מקצועית ומנוסה. אם מדובר על מעקה שממוקם מחוץ לבית אז כדאי לוודא שהוא צבוע בצבע עמיד לפגעי מזג האוויר.

סגנון מיוחד משלכם

מעקה ברזל למדרגות יאפשר לכם להפוך את הבית למסוגנן יותר וכל מי שיבקר בו יתרשם מהעיצוב המושלם של מעקה ברזל חזק ואיכותי.

  • אם אתם דוגלים בעיצוב מודרני, כדאי לבחור במעקה שמכיל עיצובים מודרניים.
  • לבתים בעיצוב כפרי מומלץ לבחור במעקה בסגנון זה, וישנו מגוון רחב מאוד של אפשרויות.
  • ניתן גם להתאים את מעקה הברזל לדלת הבית ולאפשר רצף עיצובי שיזרום בין כל החדרים.

ככל שמדובר על תוספות עיצוביות ובטיחותיות שונות, ניתן לשלב גופי תאורה בגובה של 20 ס"מ כך שכל מדרגה תיראה והסיכוי לנפילות יקטן באופן משמעותי. שילוב של פרופילים במעקה ברזל עדיף שיהיה לגובה ולא לרוחב, התקנה של פרופילים לרוחב היא מסוכנת שכן ילדים עלולים לטפס על המעקה ולהיפגע. בכל מקרה המרחק בין הפרופילים לא יהיה יותר מאשר 11 ס"מ.

עיצוב אישי

ניתן להזמין עיצוב אישי שייחד את העיצוב של הבית שלכם ויהפוך אותו למיוחד, את המעקה מתקינים על פי מידות מדויקות שנלקחות לפני הייצור במפעלי החברה. בחברת אלופי הברזל תוכלו למצוא את המעקה המתאים ביותר לדרישותיכם. כמו כן תוכלו לעיין בדף מחירון מעקות באתר ולקבל תמונה יותר ברורה של עלויות בעבודות המעקות השונות.