צילום: יח"צ

המשכנתאות הן בנקאיות ובריביות טובות. עברתם תקופת הגבלה ועכשיו רוצים לחזור לחיים? אני האיש שלכם להשגת משכנתא אחרי מוגבלות בבנק.

איך הדברים עובדים?

מבחינה תפעולית הדברים ממש פשוטים- אתם מביאים לי את הניירת הרלוונטית לצורך המשכנתא ואני פונה לבנקים במטרה להשיג לכם משכנתא, כלומר אתם מגיעים לתהליך רק אחרי שהכול מוכן ואתם צריכים לחתום על המסמכים.

למה אני יכול ואתם לא?

אחת השאלות הנפוצות ששואלים אותי היא איך אני מצליח להשיג משכנתא כאשר אתם לא מצליחים? אז התשובה הקצרה היא שכל הניסיון המקצועי שלי בתחום מוקדש להשגת משכנתאות עבור אנשים שעברו תקופת הגבלה. התשובה הארוכה יותר היא שהקשרים שלי, הניסיון שלי והידע שלי הם כולם מוקדשים לדרכים לעקוף את דרישות המערכת כדי להשיג משכנתאות לאנשים שעברו תקופת הגבלה בבנקים.

כמה זמן צריך לעבור מרגע ההגבלה?

שאלה מעט מורכבת ועם הרבה תשובות שונות. הסיבה לכך שיש כמה תשובות שונות היא שמחשבים את טיב הלקוח, יחד עם אחוז המימון הנדרש וכל זה ביחד מרכיב את התשובה המלאה. בואו נשתמש בדוגמה כל שהיא:

לקוח מעולה בבנק שהיה מוגבל לפני שנה וצריך משכנתא בסדר גודל של 60 אחוז משווי הבית, ככל הנראה יצליח לקבל משכנתא. לעומת זאת לקוחות לא כל כך טובים של הבנק, אשר צריכים לקחת משכנתא בגודל של 70 אחוז משווי הבית, ככל הנראה לא יצליח- גם אחרי שעברו שנתיים או שלוש. וכן הלאה.

אחוז המימון במשכנתא:

חשוב להבין את הנקודה הזו: אם הייתם מוגבלים לפני שנתיים למשל, לא תהיה לכם אופציה לקבל משכנתא של 70 אחוז או יותר. כלומר במצב הזה רצוי להסתפק במשכנתא של 60 אחוז ומטה.

איך הריביות?

הרבה מאוד אנשים מפחדים שאם הם לוקחים משכנתא אחרי תקופת הגבלה- הם מקבלים ריביות גרועות. בדרך כלל זה לא נכון. זה נכון שמקבלים משכנתא שהיא לא מדהימה, אבל הריביות הן בהחלט סבירות ומכובדות. אין שום צורך לחשוש מהמצב הזה.

תשלום על שירותי השגת משכנתא:

התשלום מתבצע רק אם אתם תקבלו את אישור המשכנתא, כלומר לא משלמים שקל אחד אם לא מקבלים אישור משכנתא.